< < Önceki Sayfaya Dön
925 Ayar Gümüş Zirkon Taşlı Rose Kalp Kolye (KÜPE HEDİYELİ)

925 Ayar Gümüş Zirkon Taşlı Rose Kalp Kolye (KÜPE HEDİYELİ) (PGD0000021060)

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : ₺200,00
İndirimli : ₺119,90
Stok Miktarı : 1


925 ayar gümüş fuşya rengi zirkon taşı ile kalpli kolye
Bu kombinde kalp simgesi fuşya rengi zirkon taşı ile, 925 ayar gümüş ile tasarlanarak sunulmuştur. Kolye ve küpe üzerindeki sarımsı özellik 925 ayar gümüş üzerine rose kaplamadır.
Kolye Özellikleri  
Üretildiği maden 925 Ayar Gümüş
Üretim Tipi Kalıp ile üretildi
Kullanılan Taş Zirkon taşı
Genişlik 2.2 cm
Yükseklik 2.4 cm
Ağırlık 3 ± gr
Kaplama Rose Kaplama
Zincir Ücretsiz olarak ürün ile birlikte gönderilir.
Zincir Uzunluğu 45 ± cm
Hazırlanma Süresi 1-2 iş günü içinde kargoya verilir
Ürün Kutusu Ürününüz Tesbihane logolu koruyucu kutu ile gönderilmektedir. Özel hediye kutusu seçenekleri için lütfen tıklayınız.
Doğaltaş Açıklaması Zirkon taşının özellikleri
Mücevheratta kullanılan ve çok tercih edilen taş çeşitlerinden biridir. Zirkon taşı kahverengidir ve ısıtılarak renksiz hale getirilir. Zirkon taş kahverengi, kırmızı ve sarı renginde kendini gösterir. Mücevher olarak kullanılan renklerden en çok renksiz olanı tercih edilir. Zirkon taşının albenisi sadece fiziksel görünümden değil, vücudu rahatlatan zihni kuvvetlendiren duygusal anlamda dengeyi koruyan ve uyumayı kolaylaştırıcı özelliklerinden dolayı da tercih edildiği bilinir. Zirkon taşının temsil ettiği ve uyumlu olduğu burçlar başak, aslan, yay ve kovadır. Bu burcu taşıyan kişilerin zirkon taşlarını taşımaları önerilir. Zirkon taşı hediyelik olarak çok tercih edilir ve son derece değerli olan taşlardan biridir. Zirkon taşı estetik açıdan çok uzun yıllardır değer görmektedir. Zirkon taşı aynı zamanda zirkonyum elementinin başlıca kaynağıdır. Duygusal anlamda dinginliği yansıtan zirkon taşı, her manada hediye olarak verilebilir. Arkadaş, sevgili, eş, aile olarak değer verdiğimiz kişilere zirkon taşlı kolye ucu, yüzük, küpe veya tespih hediye edebiliriz.

Benzer Ürünler