KURYE TESLİMATI

SÜPER HIZLI KARGO

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRMELER: 

*  Yukarda belirtilen sürecin dışında aynı gün adrese teslimat yapılmamaktadır. Çağrı merkezimiz telefonla aranarak aciliiyet belirtilen bu şekildeki talepler dikkate alınmamaktadır. Süreç belirtildiği şekildedir.

*  Sevgililer günü, Öğretmenler günü, Yılbaşı vb. günlerde yoğunluk nedeniyle teslimat süreci değişiklik gösterebilmektir. Bundan dolayı özel günlerde bu durum göz önünde bulundurularak alışveriş yapılması web sitemiz tarafından önerilmektedir.

*  Yukarda belirtilen sürede kargo firmasına teslim edilen siparişler, aksaklık yaşanması durumunda seçmiş olduğunuz kargo firması ile ilgilidir.

*   Yurt dışı siparişleriyle ilgili; Karşı ülke gümrüklerinde oluşabilecek gümrük masrafları alıcıya aittir. Gümrük masrafı oluşması halinde bu tutar ürün fatura bedelinin ortalama %20-%50'si arasında değişiklik gösterebilir. Bu tutar hakkında firmamızın tasarrufu yoktur. Gümrük masraflarından dolayı yapılan iade taleplerinde oluşabilecek gümrük masrafları ve geri iade kargo ücreti müşteriye aittir.Yurtdışı siparişlerinde ürün iadesi gerçekleştiğinde kargo masrafı alıcıya ait olup ürünün Türkiye gümrüğüne takılması halinde oluşabilecek gümrük masrafı iade edilecek ücret üzerinden düşülerek hesabınıza yansıtılmaktadır.Ürün yurt dışına ulaştığında ve alıcı adresine teslim edilemediğinde (Bu süreçte telefon ile bilgilendirme ve mail yönlendirmeleri kargo firması müşteri hizmetleri tarafından sağlanmaktadır.) ürün kargo firması tarafından belli bir süre (3 iş günü) ulaştırılmaya çalışılır. Bu süre zarfında hala müşteriye ulaşılamıyorsa ürün gümrükte imha edilir ve ücret iadesi müşteri tarafına yapılmamaktadır.