24 Kasım Öğretmenler Günü Hediyeleri

2 Kasım 2017 13:30 , Hediye Önerileri

Ülkemizde ve dünyada yıl içinde kutlanan birçok özel gün vardır. Bunlardan biri de mesleklerin en kutsalını icra eden öğretmenlere özel öğretmenler günüdür. Türkiye’de her sene 24 Kasım’da kutlanan öğretmenler günü, 24 Kasım 1928’de Mustafa Kemal Atatürk’ün Millet Mektepleri’nin başöğretmenliğini kabul ettiği gün olarak bilinir. Bizim ülkemiz dışında da pek çok ülkede bu özel gün kutlanır. Arap ülkeleri öğretmenler gününü 28 Şubat’ta kutlarken, diğer çoğu ülke de 5 Ekim’de kutlamaktadır.

 

Uzun öğrencilik hayatımız boyunca bizde hiç silinmeyecek etkiler bırakan öğretmenler mutlaka vardır. Öğrencilik döneminde bunun farkına varamasak bile, mezun olduktan bir süre sonra o öğretmenin değerini çok daha iyi anlayabiliyoruz. Mesleğini hakkıyla yapan, ezber yerine gerçek anlamda öğretmeyi seven öğretmenler unutulmuyor genelde. Şu an ister mezun olmuş olun, ister hâlâ öğrencilik hayatınızı devam ettirin, öğretmenler günü için çok sevdiğiniz ve size çok şey katan öğretmeninize şık bir öğretmenler günü hediyesi almayı unutmayın.

 

Öğretmenler Günü Hediyesi Ne Alınır?

 

Hediyerengi.com’da her özel günde olduğu gibi öğretmenler günü için de birbirinden şık ve kullanışlı hediyeler bulabilirsiniz. Kadın ve erkek öğretmenlere özel birçok hediye çeşidinden istediğinizi seçip kolaylıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

Öğretmenler günü hediyesi kategorimizde bir öğretmene verilecek her türde ürün mevcut. Özellikle öğretmenlerin çok sık kullandığı ajanda ve kalem başta olmak üzere farklı dekoratif ürünlere de göz atabilirsiniz. İsme özel ajanda, isme özel kalem, isme özel cüzdan, powerbank, sunum setleri, flash bellekler, öğretmene hediye olarak verilebilecek ürünlerin başında geliyor. Siz de hediye vereceğiniz öğretmene en uygun ürünleri seçerek bu öğretmenler gününde unutulmaz bir sürpriz yaşatabilirsiniz.

 

Hediyerengi.com kalitesi ve güvencesi ile sahip olacağınız tüm ürünler 1-3 iş günü içinde teslim edilmektedir. Ayrıca anlaşmalı kredi kartlarını 7 taksit yaptırabilir ya da havale ve kapıda ödemeli olarak da siparişinizi verebilirsiniz.

 

Aşağıda öğretmene hediye  olarak verebileceğiniz 15 adet alternatifi sizlere sunuyoruz. Diğer ürünlerimiz için de öğretmenler ünü kategorimizi inceleyebilirsiniz. Tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarız!

 

İsme Özel Deri Kapaklı Hatıra Defteri ve Ahşap Kalem Seti

 

 

 

İsme Özel Termo Deri Defter ve Kutulu Roller Kalem Seti Siyah

 

 

 

İsme Özel Termo Deri Defter ve Roller Kalem Seti Kırmızı

 

 

 

İsme Özel Gingko Dolma Kalem ve Roller Kalem Seti

 

 

 

İsme Özel Tırnak Makası Tükenmez Kalem ve Versatil Kalem Seti

 

 

 

İsme Özel Siyah Kartvizitlik Anahtarlık ve Tükenmez Kalem Seti

 

 

 

İsme Özel Scrikss Versatil Kalem Tükenmez Kalem ve Deri Kartlık Seti

 

 

 

İsme Özel Kırmızı Kartvizitlik Kalem ve Anahtarlık Seti

 

 

 

İsme Özel Ahşap Lastikli Defter ve Kalem Seti

 

 

 

İsme Özel İnce Tasarımlı Göstergeli Powerbank 5000 Mah.

 

 

 

İsme Özel Ayna Kartvizitlik Anahtarlık ve Tükenmez Kalem Seti

 

 

 

Kişiye Özel 2018 Cep Ajandası ve Kalem Seti 4 Renk

 

 

 

İsme Özel Yaprak Temalı Hatıra Defteri ve Kalem Seti

 

 

 

İsme Özel Zenga Erkek Deri Cüzdanı Kol Düğmesi ve Anahtarlık Seti

 

 

 

İsme Özel Nostaljik Tasarımlı Ahşap Gerçek Radyo

 

Paylaş:


Bu kategorideki daha fazla yazı için : Hediye Önerileri »