Öğretmene Hediye Edilebilecek Ajanda Modelleri

18 Eylül 2017 11:41 , Hediye Önerileri

Küçükken hepimiz öğretmenlik mesleğini çok kolay görmedik mi? Alt tarafı sınıfa giriyorlar ve bildiklerini anlatıp çıkıyorlar diye düşünmeyen olmamıştır sanıyorum. Bizler için öğrencilik zordu. Çünkü öğrenen bizdik. ancak zaman geçtikçe, belki biz öğretmen olunca belki de sevdiklerimizden bazıları öğretmen olup da bizle deneyimlerini paylaşınca az çok bu düşüncemizden uzaklaştık. Öğretmenlerin de her sene tıpkı öğrenciler gibi yeni şeyler öğrendiğini ve bazen yüzlerce öğrencinin adını aklında tuttuğunu öğrendik. Artık pek çok kişi öğretmenlerin kronik bir farenjitle boğuştuğunu, sınav kağıdı yazıp okurken bazen masasında uyuyakaldığını, okula ders hazırlığı yapıp geldiğini biliyordur. Hatta bir de sınıfı yönetme durumu var ki, ona hiç girmeyelim. Eh, hal böyle olunca öğretmenlerin okulda aslında oldukça yoğun bir programı oluyor. Kurslar oluyor, okunacak sınav kağıtlarının yetiştirilmesi gereken bir zaman oluyor. Onlar da insan. Bazen kafaları karışıyor. Bu nedenle pek çok öğretmenin çantasında, ya da okuldaki dolabında bir adet ajanda görebilirsiniz. İşte bu yüzden siz de 24 kasımın yılbaşına yakın oluşundan faydalanarak öğretmene hediye olarak bir ajanda düşünebilirsiniz.

 

Öğretmenler günü yaklaşırken hala okuyor olanlar sevdikleri öğretmenler için bir fikir arayışına düştüler. Aynı şekilde okumayanlar da çevresindeki öğretmen sevdikleri için fikir arayışındalar. Biz de sizler için her öğretmenin beğenip, her gün kullanacağı bir hediye fikriyle yani ajanda modelleriyle geldik. Bu ajanda modelleri şık olmasının yanı sıra aynı zamanda oldukça kullanışlı. Pek çoğu aynı zamanda bir organizera sahip böylece öğretmenlerimiz yerden tasarruf ederken aynı zamanda notlarını ve planlarını kaliteli kağıtlara yazmanın hazzını yaşayabilirler. Geniş sayfalara sahip olması nedeniyle öğretmenlerin yoğun programlarını planlaması çok daha kolay oalcaktır.

 

Bu öğretmenler gününde planlı olmayı seven, zamanını yöneten öğretmenlerimiz için en uygun hediye seçeneklerinden biridir ajanda. Hele bir de kişiye özel oldu mu, öğretmeninizin gözlerinde net bir şekilde sevinç ışıltısı göreceğinizi garanti edebiliriz. Eh, tabi ki özel bir insana, özel bir hediye olacaktı.

 

Hayatımızı değiştiren, hayatımıza ışığıyla dokunan tüm öğretmenlerin öğretmenler günü şimdiden kutlu olsun!

 

Kişiye Özel 2017 Organizerli Ajanda ve Kalem Seti Taba

 

 

 

İsme Özel Premium 2017 Organizerli Ajanda ve Kalem Seti Siyah

 

 

 

İsme Özel 2017 Organizerli Ajanda ve Kalem Seti Lacivert

 

 

 

Kişiye Özel 2017 Ajanda ve Kalem Seti Beyaz

 

 

 

Kişiye Özel Organizerli Ajanda 2017

 

 

 

Su Geçirmez Çikolata Ajanda ( Kalemli )

 

 

İsme Özel Deri İşlemeli Ahşap 2017 Ajandası ve Kalem Seti

 

 

 

İsme Özel Orgazierli 2017 Ajanda ve Kalem Seti Kırmızı

 

Paylaş:


Bu kategorideki daha fazla yazı için : Hediye Önerileri »