Öğretmenler Gününe Özel Kişiye Özel Not Defteri Modelleri

9 Ağustos 2018 13:39 , Hediye Önerileri

Okula gitmeyi bazılarımız çok severken bazılarımız da sevmezdik. Okula gitmeyi sevenlerimiz öğretmenlerini çok sevdikleri için, gitmeyenler ise çoğu zaman uyanıp hazırlanmak zor geldiği için sevmezlerdi. O öğretmenler sabah sınıfa açan güneşe benziyorlar. Çünkü bizi bilgileri ile aydınlatıyorlar. Bugünümüze, yarınımıza ışık tutarak hayatımızın yönünü, yolunu güzelleştiriyorlar. Bizlere kimi zaman anne kimi zaman baba kimi zaman da arkadaş oluyorlar. Bizi koruyup kollayıp bizim için iyi şeyleri diliyorlar. Bizim en güzel yerlere gelmemiz için ellerinden gelenleri artlarına koymuyorlar. Öğretmenlerimiz için ne kadar yazsak az gelir.

Öğretmenlerimiz hayatımızın gidişatını belirlerken bizler için en önemli faktörlerden biridir. Onların bize verdikleri, bize kattıkları paha biçilemez. Tüm bildiğimiz ve öğrendiğimiz şeyler hep ailemiz, öğretmenlerimiz sayesinde. Aslında öğretmenlerde ailemize dâhil. Çünkü öğretmenlerimizde tıpkı ailemiz gibi bizi yetiştirirler, büyütürler. Atatürk’ün de öğretmenlerle yaptığı bir toplantı sırasında dediği gibi: ‘Bu anda karşınızdaki en içten duygumu, izninizle söyleyeyim: İsterdim ki çocuk olayım, genç olayım, sizin nur saçan sınıflarınızda bulunayım. Sizden feyz alayım. Siz beni yetiştiresiniz. O zaman ulusum için daha yararlı olurdum. Ne yazık ki elde edilemeyecek bir istek karşısında bulunuyoruz. Bunun yerine sizden başka bir istekte bulunacağım: Bugünün çocuklarını yetiştiriniz. Onları yurda, ulusa yararlı insanlar yapınız. Bunu sizden istiyor ve diliyorum.’ 

İşte bu güzel, bu değerli insanları mutlu etmek için elimizden geleni yapmalıyız. Mesela onlara armağan edilen Öğretmenler Gününü unutmamalıyız. Onları hatırladığımızı göstermek için onlara özel hediyeler alabiliriz. Öğretmenler günü hediyeleri almak onları mutlu edecektir. Ama ne alabiliriz? Öğretmen günü hediyeleri için seçenekler çok olsa da onlara özel olan seçenekler daha hoşlarına gidecektir. Bunlar kişiye özel not defteri, kişiye özel ajanda, isme özel kalem olabilir. Bu kalemlerin üzerine onun ismini yazdırabilirsiniz ya da iltifatlar yazdırabilirsiniz. Onların çok hoşuna gidecektir. Hediyenizi verirken gülümsemeyi ve Öğretmenler Gününü kutlamayı unutmayın! Tüm Öğretmenlerimizin Öğretmenler Günü kutlu olsun!

İsme Özel Pembe Cep Defteri ve Kutulu Kalem Seti Tasarım Kutulu

 

İsme Özel Ahşap Kemerli Defter ve Kalem Seti Küçük Boy

 

İsme Özel Mustafa Kemal Atatürk Temalı İmzalı Ajanda

 

İsme Özel Ahşap Kapaklı Atatürk Temalı Defter ve Kalem Seti 

 

İsme Özel Tasarım Kutulu Deri Kapaklı Pusulalı Hatıra Defteri ve Kalem Seti

 

İsme Özel Renkli Baskılı Ahşap Kapaklı Defter - Kedi

 

İsme Özel 2018 Exclusive Organizerli Kutulu Ajanda Not Defteri ve Kalem Seti

Paylaş:


Bu kategorideki daha fazla yazı için : Hediye Önerileri »