₺299,90 KDV Dahil
₺349,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺279,90 KDV Dahil
₺209,90 KDV Dahil
₺279,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺229,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
₺209,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil

Matara

Sağlık açısından çok önemli bir yere sahip olan suyun en iyi şekilde depolanması ve taşınması bir hayli önem arz eder. Bu nedenle de kişiye özel matara ürünleri, özellikle yaz mevsiminde olmazsa olmazlar arasında yer alan taşıma aparatıdır. Okul, gezi, spor, seyahat ve daha birçok yerde kullanılabilen bu ürünler çok ideal ve elverişlidir. Birçok kişiye özel matara çeşidi mevcuttur. İhtiyacınıza yönelik bir ürünü tercih etmeniz oldukça mümkündür. Bu ürünler dışarda vakit geçirirken size çok yardımcı olur.

Tek kullanımlık plastik şişelerden su tüketmek genellikle doğal kaynakların ciddi oranda tüketilmesine ve kirlenmesine sebebiyet verir. Hal böyle olunca da çevre dostu kişiler içecek ve şişe seçeneklerinden faydalanabilir. Bunun yanı sıra pet şişe su kullanımı yerine şişelenmiş su kullanımı bir hayli maddi tasarruf sağlar. Sağlığınızı hiçbir şekilde riske atmadan tüm gün boyunca ihtiyacınız olan suyu tüketmeniz sağlayan bu ürünlerin birçok modeli, markası ve çeşidi vardır.

Matara Modelleri

Kişiye özel hediyeler arasında yer alan matara modelleri, genellikle içecekleri kolay taşımak ve hijyenik hale getirmek için tasarlanır. Piston tip matara çeşidi sıvının hem cinsi hem de miktarına göre farklı malzeme yapısından tasarlanıp üretilir. Soğuk içecekler için daha çok izolasyonsuz ya da az izolasyonlu şişeler tercih edilir. Su ve soğuk içeceklerin kolay bir şekilde taşınması ve tüm gün boyunca tüketilebilmesi için mataralar tercih edilir. Her yaştaki kişiler tarafından yoğun talep gören mataralar, zararlı BPA madde içermez. Sert plastik yapıya sahiptir. Kişiye özel su şişesi çeşidine bağlı olarak 250 ml’den 3 litre matara modeline kadar sıvı hacmine sahiptir. Bu nedenle herkesin kendi kullanım tarzına göre bir ürün bulabilmesi mümkündür.

Matara Kullanmanın Avantajları

  • Matara satın alma aşamasında ürünün sıcak ya da soğuk olmasına dikkat edilir. İçermiş olduğu sıvının çeşidine göre farklı malzeme yapısından üretilen matara çeşitlerinin tercih edilmesi sağlıklı bir kullanım sunar.
  • Markalar arasında rahat bir tutuş imkânı sunmak için dış yüzey kısmı yumuşak matara çeşitleri de bulunur.
  • Dağ yürüyüşü ya da kamp gibi sporlar için içerisindeki sıvının korunmasını sağlayan mataralar tercih edilir.
  • 250 ml matara modeli daha çok çay ve kahve gibi içecekleri tüketmek için uygundur. Bu nedenle yürüyüş gibi aktivite sırasında dinlenirken çay ya da kahvenizi bu matara çeşidinden tüketebilirseniz.

Matara Fiyatları

Matara fiyatları genel olarak ürünün yapısı, hammaddenin türü, bardak ve başlık kısmı için kullanılan malzeme türü, boyutu ve yalıtım katmanına bağlı olarak farklılık gösterir. Kişiye özel su matarası fiyatı belirlenirken daha çok kullanım amacı, boyutu ve özellikleri dikkate alınır. Bu özellikler ise diğer matara çeşitlerine göre daha uygun fiyata mahal olmasına neden olur. Çelik matara fiyatları yapım aşamasında kullanılan malzeme türüne bağlı olarak değişiklik gösterir. Tüm matara modelleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR