₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺189,00 KDV Dahil
₺219,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺69,00 KDV Dahil
₺89,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺69,00 KDV Dahil
₺89,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
₺379,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺119,00 KDV Dahil
₺159,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺69,00 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil

Sevgiliye Hediye & Sevgiliye Özel Hediye

 

Dünyanın en güzel duygusudur aşk… Hayatınızın aşkını bulduğunuzda kendinizi adeta bulutların üstünde hisseder, onunlayken tüm dertlerinizi unutabilirsiniz. Tabi gerçek aşkı bulmak da her zaman pek mümkün olmuyor. Siz gerçek aşkı bulan şanslı kişilerdenseniz, bu kategorimiz tam size göre! Sevgiliye hediye edilebilecek en güzel, en anlamlı ve en romantik hediye seçeneklerini sizler için bir araya topladık.

Hediye Rengi’nde bulunan binlerce çeşit hediye, biricik aşkınız ve gönül verdiğiniz kişi için en doğru ürünlerden oluşuyor. İster erkek sevgiliye hediye, ister bayan sevgiliye hediye. Bu kategorimizde her çeşit ürüne en uygun fiyata ve kolay ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Peki sevgiliniz için sitemizden hangi tarzda ürünlere sahip olabilirsiniz?

 

Sevgiliye Hediye Ne Alınır?
 

Hepimiz sevgiliye hediye seçerken hassas davranırız. Neyi sever, hangi hediye daha çok hoşuna gider, neye ihtiyacı var gibi soruları kendi kendimize sorar dururuz. Bu nedenle siz de son kararınızı vermeden ürünlerimizi mutlaka inceleyin.

Hediye Rengi’nde erkek sevgiliye de bayan sevgiliye de özel alternatifler bulunmakta. Erkek sevgiliye hediye için tercih edebileceğiniz ürünler arasında kişiye özel kol düğmesi, kişiye özel çakmak, nostaljik aksesuar ve arabalar, romantik resim çerçeveleri, isim yazılı cüzdan, isim yazılı kalem ve bunlar gibi birçok ürün bulunmakta. Sevgililer günü hediyesi olarak da verebileceğiniz bu ürünleri, doğum günü, yıldönümü, yılbaşı gibi özel günlerde de gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.

 

Bayan sevgiliye hediye arayışınız varsa yine doğru adrestesiniz. Hediye Rengi’nin geniş ürün yelpazesi arasında isim ve mesaj yazılı fotoğraf albümleri, isim yazılı defterler, kupa bardaklar, romantik kar küreleri, dekoratif ürünler, pelüş oyuncaklar gibi bayanların çok hoşuna giden farklı hediyeler yer alıyor.

 

Sevgiliye Hediye Fikirleri
 

Birbirine gerçek aşk ve sevgiyle bağlanmış olan her çift, uzun süreli ilişkilerin sırlarından birinin de arada yapılan ufak tefek sürprizler olduğunu bilir. Bu nedenle siz de sevgilinize arada bu tarz sürprizler yaparak ilişkinizi heyecanını her daim koruyabilirsiniz.

 

Erkek ve Kadın Sevgiliye Alınabilecek Hediyeler
 

Sevgiliye hediye almak kolay hediye seçme kişisi değildir. Minik ayrıntılar bile bu hediye meselesini karmakarışık bir hale getirebilir. İlişkilerine henüz başlamış sevgililer, ömrünün büyük bir kısmını birlikte geçiren sevgililer, aşkı kilometreleri aşmış sevgililer, aşkı farklı boyutlarda yaşayan sevgililer. Bütün bu sevgililerin hemen hemen tek ortak tarafı hemen hemen birbirlerine daha önce hediye alıp vermiş olmaları sayılabilir. Aslında daha önce hediye alıp vermemiş çok az sevgili vardır. Bunun nedeni ise yeni bir ilişkiye başlandığı vakit hediye alıp vermek sık sık yapılan bir şeydir. Sevgili olma ilk haftası, sevgili olma ilk ayı, sevgili olma yıldönümleri, doğum günü hediyeleri, sevgililer günü hediyeleri gibi bir sürü zaman içerisinde illaki hediye alıp vermişlerdir. Kısacası ilişkimizin süresi ve uzunluğu alacağımız hediyeyi belirlememiz de öne çıkan faktörlerden olmalıdır.

 

İlk olarak kendinizi düşünün. Yeni bir ilişkiye başlama sürecine girmişsiniz ve sevdiğiniz kişiyi yavaş yavaş tanıma aşamasındasınız. Nasıl hediyelerden hoşlanır, onu hangi sürprizler mutlu eder, hangi tarza sahip olduğu gibi özelliklerini hiç bilmiyorsunuz. Hediye bulma konusu sizin için bir kâbus gibi görünür. Bu kabusu sonunda mutluluk olan güzel bir rüyaya çevirmek için hediyerengi.com’a uğrayın. Önce yeni başladığınız ilişkinizde fazla romantik, kırmızı kalpli kutulardaki hediyelerden sakının. Abartılı hediyelerin tam tersine oldukça sade, hoş, fiyatı çok olmayan hediyeleri tercih etmeye çalışın. Onu yakından tanıyıp ve neyi sevip neyi sevmediğini öğrenmeniz için kendinizi yansıtan hediyeler vermek daha akıllıca olacaktır. Örneğin kadın sevgilinize istiridye içerisinden çıkan kolye veya solmayan güllerden alabilirsiniz. Erkek sevgilinize ise kişiye özel cüzdan setlerinden veya klasik ama şık bir saat alabilirsiniz.

 

Eğer hayatınızın çoğunu paylaştığınız ve daha da paylaşacağınız sevgilinize bir hediye alacaksanız sizin için durum daha zorlaşıyor. Bunun anlamı bugüne kadar tüm klasik hediyeleri alıp vermeyi bitirdiğiniz anlamına geliyor. Peki, ne hediye almalısınız? Kadın sevgilinize burcunun doğal taş kolyesi veya kişiye özel hediyelerden farklı hediyeler seçebilirsiniz. Erkek sevgilinize ise hediye olarak kişiye özel kupa bardaklar, baş harflerinizin bulunduğu kol düğmeleri hediye edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR