₺199,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺329,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺149,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺149,00 KDV Dahil
₺139,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺139,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺329,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
₺139,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺139,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺329,90 KDV Dahil
₺119,00 KDV Dahil
₺129,00 KDV Dahil
₺139,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil

Kişiye Özel Hediyeler

Hediye almak da vermek de mutluluktur. Gülümsemedir, heyecandır, samimiyettir. Karşınızdaki kişiye sevginizi göstermenin en somut yollarından biridir. Onu ne kadar çok sevdiğinizi, ne kadar önem verdiğinizi tek bir hediye ile gösterebilirsiniz. Kişiye özel hediyeler de son zamanlarının en popüler hediye seçeneklerinden.

En çok hediye alınan günlerin başında şüphesiz özel günler gelir. Doğum günü, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü, yıldönümü, yılbaşı hediyeleri gibi… Tabi doğal olarak hediye konusunda en kararsız kalınan zamanlar da bu zamanlar oluyor. Kime hediye alacaksak alalım maalesef karar vermekte zorluk çekebiliyoruz. Hatta zamanımızın çoğunu da hediye seçmek için harcıyoruz diyebiliriz. Hediye Rengi sayesinde artık zamanınızın büyük bir kısmı size kalacak ve tek tıkla siparişinizi oluşturabileceksiniz.

Kişiye özel hediyeler kategorisinde yüzlerce ürün çeşidi bulunan Hediye Rengi, tüm siparişleri de verdiğiniz adrese kapınıza kadar teslim ediyor.

Kime, Nasıl Kişiye Özel Hediye Almalı?

Kişiye özel hediyelerin diğer hediyelere göre her zaman bir adım önde olduğu biliyoruz. İsim, harf ya da mesaj yazılı ve fotoğraf baskılı kişiye özel hediye seçenekleri, karşınızdaki kişiye kendini çok daha özel hissettirecektir. Peki Hediye Rengi’nde ne tarz kişiye özel hediyeler var?
Erkekler için kişiye özel cüzdan, kişiye özel çakmak, kişiye özel kalem seti, isim ve mesaj yazılı fotoğraf çerçevesi, kupa bardak, aksesuar seti, isim yazılı ajanda modelleri gibi birçok ürüne göz atabilirsiniz. Kategorimizdeki her ürünü istediğiniz erkeğe hediye edebileceğinizi unutmayın.

Kadınlar için de birçok kişiye özel hediye seçenekleri mevcut. İsim yazılı cüzdan, kişiye özel makyaj seti, isim yazılı hatıra defteri, romantik kupa bardak, gümüş kolye, isim yazılı çay bardağı seti, isim yazılı USB bellek modelleri de bunlardan sadece bazıları.

Hediye Rengi’nin rengarenk ürünlerine hem uygun fiyatlarla sipariş edebilir hem de hızlı kargo avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Kişiye Özel Tasarım Hediyeler

Sevdiğiniz birine hediye vermek istiyorsanız ve klasikleşen hediyeler sizi tatmin etmiyorsa; kişiye özel tasarım hediyeler tam size göre! Kişiye özel tasarım hediyeler sayesinde hediyeniz, diğer hediyelerden kolaylıkla sıyrılacak ve tasarım oluşuyla benzersiz olacaktır. Sevdiklerinize hediye alırken, hediyenin üzerine ismini, lakabını, mesleğini yazdırmak hediyenizi daha özel kılacaktır. Örneğin; klasik bir kupa bardak hediyesi yerine üzerinde hediye alacağınız kişinin isminin yazdığı bir kupa hediyesi çok daha güzel ve düşünülmüş bir hediye olacaktır. İsme özel hediyeler üzerlerinde hediyenin sahibinden bir şeyler taşımasıyla benzersiz hediyeler arasında yer almaktadır. Siz de hediyerengi.com’da bulunan kişiye özel hediyeler kategorisinden en beğendiğinizi seçebilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz!

Kişiye Özel Hediye Erkek

Erkeklere hediye alırken seçenekler kısıtlı geliyor olabilir. Biz işte tam da bu noktada sizin için hizmet vermekteyiz. Kişiye özel hediye erkekler için de oldukça önemli ve mutluluk verici hediyelerdendir. Hediye fikirlerinizi kişiye özel olma seçenekleriyle birleştirerek ortaya benzersiz hediyeler çıkartabilirsiniz. Kişiye özel tasarım hediyelerden erkekler için en popüler olanları; isim yazılı çakmak, isim yazılı usb, isim yazılı ajanda/defter-kalem setleridir. Sıklıkla karşılaşılan hediyeler üzerlerinde isim, lakap, meslek yazılı olmalarıyla isme özel hediyeler haline gelecek ve özel olacaklardır. Kişiye özel hediye erkek sevdiklerinizi mutlu etmek için oldukça iyi bir seçenektir.

İsim Yazılı Hediyeler

Bir hediyeyi daha özel hale getiren bir şey varsa; o da üzerinde hediye sahibinden bir şeyler taşımasıdır. İsme özel ürünler bu özellikleriyle oldukça özel hediyeler arasında yer almaktadırlar. Kişiye özel tasarım hediyeler seçerken hediye alacağımız kişinin özelliklerini ve ihtiyaçlarını, özel zevklerini göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin; en sevdiği hayvanın köpek olduğunu bildiğiniz bir sevdiğinize hediye alırken hediyenizin üzerinde köpek baskısının olması onu son derece mutlu edecek ve onu ne kadar iyi tanıdığınızı göstermeye yardımcı olacaktır. Özel tasarım hediyeler ve isme özel hediyeler sayesinde hediye alacağınız kişinin mesleğini, ismini, tuttuğu takımı kolaylıkla hediyelerinizle birleştirebilirsiniz. İsme özel hediyeler hediye alırken gösterdiğiniz özeni de göstererek sevdiklerinizi çok daha mutlu edecektir. 

Kişiye Özel Hediye Kadın

Kadınlara hediye almak sizi son derece zorlayan bir süreç olabilmektedir. Bu zorlu süreçten özel tasarım hediyeler ve kişiye özel hediyelik eşyalar sayesinde kolaylıkla çıkabilirsiniz. En özel hediyeler içinde sevdiklerimizden bir parça taşıyan hediyelerdir. Kalabalık bir ortamda çalıştığını bildiğiniz bir sevdiğiniz için isim yazılı hediyeleri tercih edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi üzerinde kendi isminin veya fotoğrafının bulunduğu hediyelerden hoşlanacağını düşünüyorsanız; kişiye özel hediyelik eşya ve isme özel hediyeler seçeneğimiz sizin için doğru seçenek olabilir. Kişiye özel lüks hediyeler de bu noktada ön plana çıkan seçenekler arasındadır, yıldönümü gibi özel günlerde kişiye özel lüks hediyeler sizin için kurtarıcı olabilirler. Bu noktada sevdiklerimizin neler sevdiği ise; en önemli noktadır.

Kişiye Özel Hediyelik Ürünleri Seçerken Dikkat Edilecek Detaylar Nelerdir?

Kişiye özel hediyelik eşya alırken dikkat etmemiz gereken bazı noktalar vardır. Bu noktalardan bazıları; sevdiğimiz insanın yaşı, mesleği, tuttuğu takım gibi şeylerdir. Bunun yanı sıra sevdiği film karakterleri, renkler de kişiye özel hediyelik eşya alırken bize son derece yardımcı olacaktır.

Fotoğraflı Kişiye Özel Hediyelik Fikirleri Nelerdir?

Fotoğraflı kişiye özel hediye almak istiyorsanız; üzerinde sevdiğiniz kişinin veya beraber çekildiğiniz bir fotoğrafın bulunduğu granit taş, kar küresi, kupa hediyeleri size hitap edebilir. Özel anlarda çekilmiş fotoğrafları bu hediyeler sayesinde günlük hayatınıza taşıyabilir ve her baktığınızda o anı hatırlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR