₺249,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺89,00 KDV Dahil
₺99,00 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺239,90 KDV Dahil

Kişiye Özel Ajanda Fiyatları ve 2021 Ajanda Seti

 

Ajandalar sayesinde günlerimizi, haftalarımızı hatta bütün bir yılımızı düzenli bir şekilde takip edebilme ve planlayabilmek mümkün. Hepimizin gerek sosyal hayatta, gerek iş-okul hayatında yapmamız gereken bir sürü iş ve sorumluluğumuz var. Bu iş ve sorumlulukları düzenli ve planlı bir şekilde görebilmek ve düzenleyebilmek için ajanda oldukça iyi bir seçenektir. Ajandalar genel olarak kapak kısımlarında sadece temsil ettikleri yıl ibaresini barındırarak karşımıza çıkar. Bu ajanları kişiye özel ajanda haline getirmek istiyorsanız Hediyerengi.com’da birbirinden farklı kişiye özel ajanda ve isme özel ajanda seçeneklerine göz atabilirsiniz. İsimli ajandanız, o ajandanın sadece size ait olduğunu belirterek onu diğerlerinden ayıracaktır. Eğer sevdiklerinizin özel günleri yaklaşıyorsa ve ajanda kullanmayı seviyorsa kişiye özel ajanda ve isme özel ajanda seçenekleri sizin için güzel bir hediye seçeneği olacaktır. Özel defter ajanda yaptırma fikri hoşunuza gittiyse özel baskı ajandanızı sitemizden kolaylıkla sipariş edebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.İsimli ajanda seçeneği hem çok iyi bir hediye olabilir hem de kendi kullanımız için oldukça idealdir. Ajandalar artık set halinde daha da dikkat çekici ve kullanışlı! 2021 ajanda setlerinde yanında termos bardağın, kupanın, kalemin olduğu ajanda seti seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 

2021 Ajanda Modelleri

 

Her yılın hikayesi birbirinden farklıdır. 2021 yılında kullanacağınız 2021 ajanda ve ajanda seti opsiyonlarımız tam size göre! Kişiye özel 2021 ajandalarımız birbirinden farklı renk, çeşit ve setlerle sizleri bekliyor. Yeni gelen yıla isme özel ajandanızla başlamak yeni yılınızın düzenli ve planlı geçmesi için size motivasyon kaynağı olacaktır. 

 

Özel Baskı Ajanda Seti

 

Özel baskı ajanda seti sizin günlük hayatınızı ve hediye ettiğiniz sevdiklerinizin günlük hayatını organize etmek için müthiş bir seçenektir.

 

Özel baskı ajandanızı, kalem ajanda seti haline getirerek zenginleştirmek ise sizin elinizde. Özel defter ajanda yaptırmak ve bunun yanına kalem gibi seçenekler eklemek istiyorsanız; özel baskı ajanda seti seçeneklerimizi incelemelisiniz.

 

 Kişiye Özel Ajanda & Planlayıcı Modelleri

 

Kişiye özel ajanda ve planlayıcı modelleri; kişinin sevdiği renklere, boyutlara ve kullanım yerine göre değişiklik göstermektedir. Çantanıza kolaylıkla atabileceğiniz ajandaları tercih ediyorsanız küçük-orta boy ajandalar sizin için idealdir, eğer iş hayatında her daim masanızda bulunmasını isteyeceğiniz bir ajanda düşünüyorsanız büyük boy ajandalar kullanımınıza daha uygundur.

 

Ajandalar kendi içinde günlük ajandalar ve aylık-haftalık olarak ayrılmaktadır. Ayriyetten planlayıcı seçeneği de bu çeşitlere dahildir. Kendi kullanım şekliniz veyahut hediye edeceğiniz kişinin kullanımına göre kişiye özel ajandanız, hediyeniz değişiklik gösterebilir.

 

Ajanda kullanım önerileri ve teknikleri nelerdir?

 

Ajandanızı kullanmaya başlarken öncelikle kendi hayatınıza uygun bir ajanda tutma sistemi benimsemelisiniz. Ajandanızı tutarken renklerden faydalanabilirsiniz. Öncelik sıralarına göre işlerinizi, planlarınızı renklendirebilir ve böylelikle hiçbir şeyin dikkatinizden kaçmamasını sağlayabilirsiniz. Ajandanızı bölümlere ayırarak da kendinize farklı alanlar açabilirsiniz. Uzun sürecek bir iş veya konu için ajandanızda ona bir bölüm ayırmak tüm bilgileri bir arada tutmanıza ve bilgilerin dağılmamasını sağlayacaktır. Kullanım tarzınıza göre ajandanızı günlük, haftalık, aylık olarak tutabilirsiniz. Gerçekleştirdiğiniz işlerinizi ve sorumluluklarınızın üzerini çizebilirsiniz. Böylelikle gerçekleştirdiğiniz işlerin ve sorumlulukların da hesabını kolaylıkla tutabilirsiniz.

 

Ajanda çeşitleri nelerdir?

 

Ajanda çeşitleri ve fiyatları farklılıklar göstermektedir. Kişinin bütçesine ve zevkine göre birçok çeşit ajanda Hedirengi.com’da sizleri beklemekte. Süresiz ajanda, haftalık ajanda, tarihsiz ajanda seçenekleri hangi zaman aralığı için ajanda kullandığınıza göre değişiklik gösterecektir.

 

Deri ajanda, karton kapaklı ajanda ise kullanmayı sevdiğiniz materyaller arasında size farklı seçenekler sunar. İş hayatında kullanacağınız ajandalar içinse hesap makineli ajanda seçeneği tam size göre olabilir. Telli ajanda veya spiralli ajanda ise kullanım zevklerinizi göz etmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR