₺139,90 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
₺599,00 KDV Dahil
₺699,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺319,90 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
₺129,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺319,90 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
₺129,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺319,90 KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
₺199,90 KDV Dahil
₺229,90 KDV Dahil
₺149,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺599,00 KDV Dahil
₺689,90 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil

Öğretmenler Günü Hediyeleri & Yaratıcı Öğretmenler Günü Hediyeleri 

 

Öğretmenler şüphesiz annemiz, babamız, kardeşimiz kısacası ailemizden sonra bizleri hayata hazırlayan ilk insandır. Öğretmenlerimiz türlü emek ve fedakarlıklar göstererek, öğrencilerini hep daha ileriye taşımak onları geliştirmek isterler. Yeri geldiğinde bize birçok insandan daha yakın olurlar. Yeri gelir arkadaşımız, yeri gelir ablamız, abimiz bile olabilirler. Bu fedakar mesleği icra eden öğretmenlerimize, öğretmenler gününde bir öğretmenler günü hediyesi vermek onları çok mutlu edecektir. Belki de en önemli mesleğe mensup bu özverili insanlara öğretmenler günü hediyesi almak, onları hatırladığımızı, önemsediğimizi hatırlatacaktır. Öğretmenler günü hediyesi taşıdığı bu güzel ve özel anlamlarla eminiz ki herkes için ayrı bir öneme sahiptir. Öğretmenler günü hediyesi ne alınır, diye düşünüyorsanız; doğru adrestesiniz! Hediyerengi.com’da birbirinden özel ve anlamlı öğretmenler günü hediyesi bulunmaktadır. Öğretmenler günü hediyesi siparişinizi kolaylıkla verebilir ve bu özel günlerde öğretmenlerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

Öğretmenler Günü Mesajları

Öğretmenler günü hediyesini daha güzel hale getirebilecek şey; kesinlikle hediyenizin yanına öğretmeninizi mutlu edecek cümlelerden oluşan bir hediye kartı koymanızdır. Öğretmenler günü hediyesi, bu güzel notla birlikte öğretmeninizi çok daha mutlu edecektir. İşte size yardımcı olabilecek birkaç örnek:

·      Bana sadece öğretmen olmayan aynı zamanda bir aile olan değerli öğretmenime, sevgilerle.

·      Attığım her adımda yanımda olan, bana bilgi yolunu açan kıymetli öğretmenime, sizi çok seviyorum.

·      Öğretmenim, siz beni ben yapan en önemli insanlardan birisiniz. Emeklerinizi, fedakarlıklarınızı hiçbir zaman unutmayacağım. Benim için çok kıymetli ve özelsiniz.

·      Bana kattığınız o değerli bilgileri, tecrübeleri ve en önemlisi sevgiyi unutmam imkansız. Sizin gibi bir öğretmenim olduğu için çok şanslıyım. Sizi çok seviyorum öğretmenim.

 

Öğretmenler Gününe Özel Hediyeler 

Öğretmenlere özel olan bugünde, alacağımız hediyeler de kuşkusuz ki öğretmenlerimize özel olmalıdır. Yaratıcı öğretmenler günü hediyeleri düşünürken öncelikle öğretmenimizin yaşı, cinsiyeti, özel zevkleri, sevdiği renkler gibi sorulara doğru yanıt verebilmemiz, hediye alırken bize oldukça yardımcı olacaktır. Daha sonrasında öğretmenimizin ne öğretmeni olduğu da önemli bir detaydır. Örneğin; Türkçe öğretmenize isme özel defter ve isme özel hediyeniz daha doğru olabilir. Fen bilgisi öğretmeninize, üzerinde bilim ile ilgili sembollerin ve isminin yazılı olduğu bir kupa armağan etmek ise onu daha mutlu edebilir. Öğretmenler günü hediye seçeneklerimize kolaylıkla ulaşabilir ve aradığınız öğretmenler günü hediyesine kısa sürede sahip olabilirsiniz.

 

Öğretmenler Günü Hediyesi Erkek

Öğretmenler günü hediyesi erkek öğretmenler için de çeşitlilik göstermektedir. Bu noktada öğretmeninizi yakından tanıyor olmanız size oldukça yardımcı olacaktır fakat mezun olduysanız ve bazı detayları hatırlamakta güçlük çekiyorsanız; Hediyerengi.com’da herkese hitap öğretmenler günü hediyesi mevcuttur. Öğretmenler günü hediyesi erkek bir öğretmene alınacaksa; kemer, isme özel defter, isme özel kalem, kişiye özel plaket gibi seçenekler öğretmeninizi mutlu edecektir. Diğer öğretmenler günü hediye seçeneklerimiz de sizleri bekliyor.

 

Öğretmenler Günü Ne Zaman?

Öğretmenler Günü, değerli öğretmenlerimize onları unutmadığımızı, sevdiğimizi, önemsediğimizi gösteren özel bir gündür. Her yılı 24 Kasım Öğretmenler Günü olarak kutlanmaktadır.

 

Öğretmenler Günü İlginç Fikirler

Öğretmenler günü hediyesi olarak öğretmeninize ilginç ve şaşırtıcı hediyeler vermeniz onu mutlu etmek dışında şaşırtacaktır da. Öğretmenler günü hediyesi ne alınır diye düşünüyorsanız; yaratıcı öğretmenler günü hediyelerimiz sizler için doğru seçenek olacaktır. Bu sayede öğretmenlerinize kalıcı bir hatıra bırakabilir ve öğretmeninizin sizin için ne kadar değerli olduğunu ona gösterebilirsiniz. Öğretmenler günü hediye seçeneklerimizde bulunan ilginç öğretmenler günü hediyesi çeşitlerimiz, değerli öğretmenlerimizi şaşırtmak ve mutlu etmek için sizleri bekliyor.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR