₺199,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
₺269,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
₺139,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺139,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺379,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺159,00 KDV Dahil
₺252,00 KDV Dahil
₺599,00 KDV Dahil
₺699,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺139,00 KDV Dahil
₺159,90 KDV Dahil

Yeni İş Hediyeleri

 

 

Yeni İş Hediyesi Erkek

 

Üniversite eğitiminin bitişinden sonra çıkılan en büyük yollardandır iş hayatı. Birçoğumuzun hayatında önemli bir dönüm noktası, yeni bir dönemin başlangıcıdır. Sevdiklerimizin bu yola çıkarken yalnız hissetmelerini istemeyiz. Bu sebeple onların yanında yer almaya, onları motive etmeye çalışırız. Yeni bir işe başladıklarında ise onlara hediye almak bu hareketlerimizi onlara göstermekte oldukça yardımcı olacaktır. Yeni iş hediyesi, işe başlayan sevdiklerimizin için oldukça motive edici ve sevindirici hediyeler arasındadır. Yeni işe başlama hediyesi, sevdiğimiz kişinin hayatındaki önemli bir dönemin başlangıcında hediye edildiği için oldukça özel hediyeler arasında yerini almaktadır. Yeni iş hediyesi erkek sevdiklerimiz için birçok seçenekle karşımıza çıkmaktadır. Yeni iş hediyesi erkek birine alınıyorsa; bu noktada onun özel zevklerini, yaşını, mesleğini göz önünde bulundurmalıyız. Örneğin; yeni avukat olmuş birine üzerinde adalet simgeleri bulunan bir kupa almak oldukça doğru bir seçenek olabilir.

 

Yeni İş Hediyesi Kadın

 

İşe yeni başlayana hediye almak, ona her zaman yanında olduğumuzu ve desteklediğimizi göstermek için oldukça iyi bir fırsattır. Yeni işe başlama hediyesi sevdiklerimizi çıktıkları bu yeni yolda motive edecek ve ona yanında olduğumuzu hissettirecektir. Bu sayede çok daha mutlu çalışan sevdiklerimiz, iş hayatında çok daha güzel günler geçirecektir. Sevdiklerimize söylemeden iş yerine hediye göndererek onları hem şaşırtıp hem de mutlu edebiliriz. Hiç beklemedikleri bir anda iş yerine hediye geldiğinde bu, onlara çok güzele bir sürpriz olacaktır.

 

Yeni Ofis Hediyeleri

 

Bir süredir çalışan sevdiklerimiz ofis değişikliği yaşayabilirler. Bu onlar için çok mutlu bir değişim olsa da bunu sevdikleriyle kutlamak, onların yanında olduğunu bilmek isterler. Siz de yeni ofise taşınan sevdiklerinize hayırlı olsun hediyesi alarak onları tebrik edebilir ve yanında olduğunuzu ona kolaylıkla gösterebilirsiniz. Hayırlı olsun hediyesi bu değişim sürecinde onları son derece iyi etkileyecek ve adaptasyonlarını hızlandıracaktır. Yeni ofis hediyeleri aynı zamanda terfi hediyesi de olabilir. Terfisinden dolayı ofis değişimi yaşayan sevdiklerimize terfi hediyesi alabilir ve onları bu sayede kutlayabiliriz. Yeni ofisin yanı sıra bireysel olarak dükkan açan sevdiklerimizi de unutmamak lazım. Dükkan açılışına ne hediye alınır diye düşünüyorsanız; doğru yerdesiniz! Hediyerengi.com’da birbirinden farklı yeni dükkan hediyesi sizleri beklemekte.  Yeni dükkan hediyesi, sevdiklerinizi son derece mutlu edecek ve değerli hissettirecektir. 

 

Yeni iş hediyesi ne alınır?

 

İlk iş gününü yaşayan biri son derece stresli olabilir. Bu noktada ilk iş günü hediyesi bu stresli günü kolaylıkla mutlu bir güne dönüştürebilir. İlk iş günü hediyesi birçok insan için son derece önemlidir, çünkü çıktıkları bu yolda insanlar kendilerini kolaylıkla yalnız ve tecrübesiz hissedebilir. İşte tam da böyle bir anda gelen ilk iş günü hediyesi, sevdiklerinizi son derece mutlu edecek ve destekleyecektir. Yeni iş hediyesi olarak sevdiğimiz insanın mesleği de son derece önemlidir. İsme özel kalem, isme özel defter gibi seçenekler neredeyse her meslek grubuna yardımcı olacak ve mutlu edecek niteliktedir. Bunun yanı sıra üzerinde mesleğinin ve adının yazılı bir kupa her insanı mutlu edecek hediyeler arasında yerini almaktadır.

 

Yeni iş hediyesi notu nasıl yazılır?

 

Yeni iş hediyesi notu yazarken hediyemizin türü son derece önemlidir. Örneğin; iş yeri hediyesi mi, terfi hediyesi mi, hayırlı olsun hediyesi mi önce bunu ön plana çıkartmalıyız. Notumuzda onu ne kadar çok sevdiğimizden ve desteklediğimizden bahsetmeliyiz. Çıktığı bu yeni yolda ne olursa olsun onun yanında olacağımızdan ve yardım etmeye çalışacağımızdan bahsederek onu rahatlatmalı ve mutlu etmeliyiz. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR