₺129,90 KDV Dahil
₺149,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺699,90 KDV Dahil
₺769,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺139,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺219,00 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺329,90 KDV Dahil

Babalar Günü Hediyesi

Dünya genelinde her yıl sevgiyle kutlanan babalar günü, birbirinden özel hediye ve sürprizlerin bir arada buluştuğu bir gün olarak geçer. Babalar günü için tercih edilebilecek birçok hediye seçeneği mevcuttur. Babanızın zevkine ve tarzına göre bir hediye seçmeniz elbette ki mümkündür. Babalar günü özel hediyeler hem sürprizleri hem de anlamlı anların bir araya gelmesini sağlar. Sizde devamlı babaya doğum günü hediyesi ne alınabilir? diye düşünüyorsanız birbirinden farklı ürün çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Babalar günü hediye seçimi için zorluk çekiyorsanız aşağıda yer alan adımlara göz atabilirsiniz;

  • Hediye almak istediğiniz kişinin çok sevdiği ve sürekli kullanmakta olduğu renge dikkat edin.
  • Mutfak, giyim, dekorasyon veya teknoloji ürün grubundan hangisiyle daha çok yakınlığı var ona dikkat edin.
  • Tercih edeceğiniz hediye eğer ki bir giyim ürünü ise o zaman doğru bedeni bulabilmek için araştırma yapın.
  • Seçtiğiniz hediye ile beraber alacağınız hediye paketleme için malzemelerin renk uyumuna dikkat edin.

Harika Babalar Günü Hediyesi

Babaya hediye fikri olarak başka şeyler düşünüyorsanız ve babanızı da şaşırtmaya karar verdiyseniz dikkat çekici kombinasyonlardan faydalanmanız mümkündür. Böyle bir durum için satranç ve tavla seti oldukça ideal bir seçenektir. Babanızın adı için bu ürünleri özel olarak tasarlatabilir, ayrıca kendisi için tercih edeceğiniz anahtarlık ve kalem gibi hediyeler ile bir arada bulundurabilirsiniz. Çalışan babaya özel şık bir kalem harika bir hediye seçeneğidir. Özellikle iş yerinde her zaman kalem kullanan ve bu kalemi hep yanında taşıyan babaya özel siyah, lacivert veya kırmızı üzeri şık yazılı kalemleri hediye olarak alabilirisiniz. Dilerseniz kalem üzerine farklı notlar da yazabilirsiniz.

Babalar Günü Hediyesi Ne Alınabilir?

Babalar için özel olarak hediye seçiminde bulundurulacak birçok kategori mevcuttur. Giyim, ayakkabı, akıllı ev ve yaşam ürünleri, aksesuar, yapı market ve hobi gibi daha birçok kategori yer alır. Siz de babanızın memnun kalacağı bir hediyeyi seçmek istiyorsanız, bu kategorilere dikkatlice göz atabilirsiniz. Birbirinden farklı ve kullanışlı ürünler ile babanızı memnun ve mutlu etmeniz oldukça mümkündür. Sürekli kullanabileceği ve en çok özen göstereceği bir hediyeyi tercih edebilirsiniz.

Babalar Günü Hediye Fiyatları

Birbirinden güzel ürünler içerisinden babalar günü hediyesi tercih edilebilir. Bu durumda değişen fiyat kriterleri ürünlerin çeşidine göre farklılık gösterir. Teknoloji ürünleri arasından cep telefonu, tablet ya da bilgisayar gibi bir cihaz düşünüyorsanız her birinin fiyatı farklıdır. Ancak uygun fiyatlı babaya manevi hediye arıyorsanız, bunun için giyim ve aksesuar gibi ürünlere göz atabilirsiniz. En çok tercih edilen ürünler genellikle aksesuar, giyim ve ofis ürünleridir. Böylelikle bütçenizi sarsmayacak bir hediye seçmiş olursunuz. Aynı zamanda babalar günü hediyesi olarak kişiye özel kol düğmesi, kupa bardak, kalem, yastık kılıfı ve ajanda gibi ürünler de tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR