₺309,90 KDV Dahil
₺369,90 KDV Dahil
₺379,90 KDV Dahil
₺479,90 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
₺599,00 KDV Dahil
₺699,00 KDV Dahil
₺799,90 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
₺599,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺449,90 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
₺599,00 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺379,90 KDV Dahil
₺429,90 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil

İsme Özel Kalem & Kişiye Özel Kalem 

Eğer sevdiklerinize, iş arkadaşlarınıza, eşinize, sevgilinize özel ve her kullandığında sizi hatırlatacak kalıcı bir hediye almayı planlıyorsanız, kişiye özel hediyeler kategorisindeki; isme özel kalemler sayfamızdan birçok fikre sahip olabilirsiniz. İsme özel ve kişiye özel kalem hediyeniz her özel gün için alınabilecek son derece kıymetli bir hediyedir. Sevdiklerinize hediye olarak onlara özel kalem kalmanız onları mutlu edecek ve özel hissettirecektir.

Hediye kaleminizi birçok farklı kutu seçenekleriyle daha güzel ve özel hale getirebilirsiniz. İsim yazılı kalem hediyenizle sevdiklerinizin yeni romanlar, şiirler yazmasına vesile olabilirsiniz. Bunun yanı sıra öğretmeninize, yeni işe başlayan arkadaşınıza isim yazılı kalem hediye etmeniz onları sevindirecektir. İsme özel kalem hediyeniz sevdiklerinizin her anında sizi unutmamasını sağlayacaktır.

Hediyelik Kalem

Kalem, küçükten büyüğe herkesin günlük hayatının bir parçasıdır. Onlara özel günlerde hediyelik kalem alarak günlük hayatlarına yardımcı olabilirsiniz. Hediyelik kalemlerin renk, boyut, tasarım gibi birçok değişkeni vardır. Hediye kaleminizi kişinin seveceğini düşündüğünüz biçimde şekillendirebilirsiniz. Eğer hediye edeceğiniz kişinin birden çok kalemden hoşlanacağını düşünüyorsanız tasarım kalem ve özel imza kaleminden oluşan bir kalem seti sizin için ideal bir hediye seçeneği olacaktır. Hediye kalem almayı daha özel bir hale getirecek bir şey varsa o da kalemin kişiye özel bir kalem olmasıdır, isim yazılı kalem bu hediyeyi sadece ona özel kılacaktır. Kalemler kendi arasında birden fazla türe sahiptir; tükenmez kalem, roller kalem veyahut dolma kalemden hangisini sevdiğini biliyorsanız hediyenizi kişinin kullanımına en uygun haline getirebilirsiniz. Onun hoşlanacağını düşündüğünüz rengi seçmek de oldukça önemlidir. Farklı temalara sahip olan kalemlerden seçmeniz ise onu ne kadar iyi tanıdığınızı gösterecektir.

İsme Özel Tükenmez Kalem

Tükenmez kalem günlük hayatta sıklıkla kullanılan bir kalemdir. Bu sık kullanılan kalemi daha özel bir hale getirerek sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. İsimli tükenmez kalem onu diğer tükenmez kalemlerden ayıracaktır. İsimli tükenmez kalem ise onu sadece ona özel kılacaktır. İsimli tükenmez kaleminize ek olarak bir hediye daha arıyorsanız isme özel ajanda ve isme özel defter seçeneklerini de gözden geçirebilirsiniz. Hediye alacağınız kişi konforuna düşkünse isme özel yumuşak gövdeli tükenmez kalemi seçebilirsiniz. Eğer hediyenin sahibi sarı rengi seviyorsa kişiye özel sarı ayna ve isme özel kalem setiyle onu ne kadar iyi tanıdığınızı gösterebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye özel ve kalıcı bir hediye vermek istiyorsanız isimli tükenmez kalem tam size göre demektir.

İsme Özel Dolma Kalem

Dolma kalem geçmişten günümüze tasarımlarıyla öne çıkmaktadır. Klasik görüntüsüyle akıllarda kalan dolma kalemlerin modernize edilmiş pek çok versiyonuyla onu her yaş grubundan ve meslekten sevdiğinize hediye edebilirsiniz. İsme özel dolma kalem sayfamızda birden fazla dolma kalem tasarımı ve hediye kutusu bulabilirsiniz.

Dolma kalem son derece prestijli ve kaliteli bir hediye kalem seçeneğidir. Dolma kalemler günlük kullanım dışında özel imza kalemi olarak da kullanılabilmektedir. Dolma kalem hediyenizi, isme özel dolma kalem haline getirerek çok daha kişisel bir hediye almış olacaksınız. Dolma kalemin kartuşunun içinde veyahut ek olarak yanında bulunmasını istiyorsanız bu iki seçeneğe uygun dolma kalemlerimiz de mevcuttur. Özel tuğra kabartmalı, lale temalı gibi birden fazla temaya sahip dolma kalemler arasından sevdiğiniz insana en uygun olanı seçerek onu daha mutlu edebilirsiniz. 

Kişiye Özel Kalem Alırken Nelere Dikkat Edilir?

Kişiye özel kalem alırken; kişinin kullanmayı sevdiği kalem türüne, rengine, boyutuna, varsa temasına dikkat edilerek alınması son derece önemlidir. Eğer hepsi hediyenin sahibine uygun olarak alınırsa, hediyenin sahibi son derece memnun ve mutlu olacaktır. 

Kişiye Özel Kalem Çeşitlerinin Fiyatları Nasıl?

 Kalem fiyatları kişinin bütçesine göre farklılık gösterebilmektedir. Hediyerengi.com’da her bütçeye özel hediye kalem ve kalem seti seçenekleri bulunmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR