₺449,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
₺449,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
₺449,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺349,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺279,90 KDV Dahil
₺209,90 KDV Dahil
₺279,90 KDV Dahil
₺379,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺379,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺379,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺379,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺379,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺379,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil

İsme Özel Termos / Matara | Kişiye Özel Termos

 

 

Gün içinde yoğun olduğumuz birçok an olmaktadır ve bu yoğun tempolu anlarda kendimize içecek alacak vaktimiz bile olmayabilir veya aldığımız içeceğin biz daha anlamadan istediğimiz sıcaklığını/soğukluğunu kaybettiğini görebiliriz. İşte böyle yoğun anlarda istediğiniz içeceğin, istediğiniz zaman ve sıcaklıkla yanınızda olması için termoslar var! Yazın sıcak günlerinde soğuk tutmak, kışın soğuk günlerinde ise içeceklerinizi termoslar sayesinde uzun süre dilediğiniz sıcaklık seviyesinde tutabilirsiniz. Bu sayede acele etmeden, keyifli bir şekilde içeceğinizi içebilirsiniz. Termos uzun yollar, açık hava etkinlikleri için de oldukça idealdir. Hacmi yüksek termoslar tercih ederek uzun saatler boyunca içecek ihtiyacınızı dilediğiniz gibi giderebilirsiniz. Termoslar dışarıda yiyecek, içecek tüketmekten hoşlanmayan insanlar için kurtarıcı rolündedir, evde kendinizin hazırladığı içecekleri termoslar sayesinde gittiğiniz her yere götürebilir ve dilediğiniz zaman tüketebilirsiniz. Termoslar oldukça güzel hediye seçeneklerindendir de, termos bardak hediyenizin üzerine isim yazdırarak onu isme özel termos bardak haline getirmek ise hediyerengi.com sayesinde mümkün!

 

 

Hediye Termos

 

Günlerinin yoğun geçtiğini bildiğiniz sevdiklerinize hediye termos almanız onun hem bir ihtiyacını karşılayacaktır hem de onu ne kadar düşündüğünüzü gösterecektir. Hediye termos ayrıyeten çok da kalıcı hediyeler arasındandır, hediye termoslarınız uzun süre kullanılabilir ve sevdikleriniz her kullandığında sizi sevgiyle anabilirler. Hediye termosunuzu, isme özel termos bardak haline getirmek istiyorsanız; bu da mümkün! İsme özel termos bardak seçeneklerimiz arasından en çok beğendiğiniz hediye termos bardağının üzerine isim yazdırarak hediyenizi özelleştirebilirsiniz. İsme özel termos bardak hediyeniz, özellikle kalabalık bir ortamda çalıştığını bildiğiniz sevdikleriniz için güzel bir hediye olacaktır. Kalabalık ofis ortamlarında klasik bardak termos modellerinden sıkça görebiliriz, fakat isme özel termos mug kendini ve sahibini belli edecektir. Bu sayede sevdiklerinizi bardak karıştırma derdinden de kolaylıkla kurtarabilirsiniz. 

 

İsme Özel Çelik Termos

 

Kişiye özel termos mataralar sadece çay, kahve gibi içecekler için kullanılmaz. Özellikle yazın sıcak günlerinde suyunuzu soğuk tutmak için oldukça etkili bir yöntemdir. Termos mataralar sayesinde su ihtiyacınızı dilediğiniz yerde, dilediğiniz şekilde kolaylıkla giderebilirsiniz. Üzerinde isminizin yazdığı bir tasarım termos ise, kullandığınız eşyayı çok daha özel ve özellikli kılacaktır. Kişiye özel termos matara hediyeleriniz için de oldukça iyi bir seçenektir. Düz renkli klasik bardak termoslar yerine kişiye özel termos mataranız çok daha dikkat çekecek ve sevdiklerinizi mutlu edecektir. Kişiye özel termos matara hediyenizin üzerinde çeşitli figürler ve motifler olmasını istiyorsanız; tasarım termos seçeneklerimiz tam size göre. Üzerinde sevdiklerinizin sevdiği temaları barından tasarım termos hediyeniz oldukça dikkat çekecektir.

 

Kişiye Özel Kahve Termosu

 

Kahve tutkunu sevdiklerinize hediye almayı düşünüyorsanız; isme özel termos mug ve isme özel termos mug seçenekleri tam size göre. İsme özel termos mug hediyeniz sayesinde, sevdikleriniz kahvelerini istedikleri boyutta ve sıcaklıkta yanlarında taşıyabilir ve diledikleri zaman tüketebilirler. Bardak termos hediyenizin üzerine hediye edeceğiniz kişinin ismini yazarak onu isme özel termos mug haline kolaylıkla getirebilirsiniz. Hediyenizi daha da geliştirmeyi düşünüyorsanız; termos bardak hediyenizin yanına sevdiğiniz insanın sevdiği kahveyi koyabilirsiniz. Bu sayede hediyeniz kişiye özel termos ve kahve hediye seti haline gelecektir. Bu ince düşünülmüş kişiye özel termos ve kahve hediye setiniz, diğer hediyelerden kolaylıkla sıyrılacaktır.

 

Termos hacimleri nelerdir?

 

Birçok hacme sahip tasarım termos seçeneklerimiz mevcuttur. Bunlardan en düşüğü 300 ml, en yükseği 520ml beğeninize sunulmuştur.

 

Termos nasıl sıcak tutar?

Termoslar iç yüzeylerinde kullanılan paslanmaz çelik, dış yüzeylerinde kullanılan metal kaplamalar sayesinde içeceklerinizi sıcak tutar.  
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR