925 Ayar Gümüş Vavlı Elif Model Kolye

925 Ayar Gümüş Vavlı Elif Model Kolye (PGD0000010203)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺198,05(KDV Dahil)
İndirimli : ₺138,99(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 1


Çift Vav Elif Kolye
Vav harfi; estetik yapısı ve birden fazla anlam taşıması ile günümüzde olukça yaygın olarak tasarımlarda yerini almaktadır, hat sanatçılarının da gözdesi haline gelen vav harfi yazımı oldukça zor bir harftir. Allahın birliğini ve ona olan kulluğu simgeler. Sadece Allaha olan kulluk ve boyun eğikliğidir. Vav harfi aynı zamanda anne karnındaki bebeğin haline benzer.
Elif harfi ise; zarif duruşu ile tasarım dünyasında önemli bir yere sahiptir. Elif harfi Allahın birliğini tek oluşunu simgeler. Allah isminin ilk harfi olduğu gibi evvel, âhir, ezel ve ebed sıfatlarının da ilk harfidir "elif", evvel ile âhiri, ezel ile ebedi Ahadiyet çizgisinde birleştiren semboldür.
Ürün Özellikleri  
Üretildiği maden 925 Ayar Gümüş
Üretim Tipi Kalıp ile üretildi
Kullanılan Taş Zirkon
Genişlik  1,0 cm
Yükseklik 2,9 cm
Ağırlık 2,2 ± gr
Kaplama Rose Kaplama
Zincir

Gümüş Zinciri ücretsiz olarak ürün ile birlikte gönderilir.

Zincir Uzunluğu 45 ± cm
Hazırlanma Süresi 1-2 iş günü içinde kargoya verilir
Ürün Kutusu

Özel Kadife Kolye Kutusu

Doğaltaş Açıklaması

Zirkon taş, mücevher ve takı yapımında kullanılan eski ve değerli taşlardan biridir. İşlenmeden önce kahverengi olan zirkon taşı, ısıtılarak renksiz hale getirilir. Takı ve aksesuarlarda sıklıkla kullanıldığı için, hediyelik eşya olarak da çok fazla tercih edilir.

Zirkon taşın faydaları arasında ise zihni kuvvetlendirmesi, uyumayı kolaylaştırması, duygusal dengeyi sağlaması gibi özellikleri sayabiliriz.

ÜCRETSİZ KARGO

Ücretsiz Kadife Kolye Kutusu

Ücretsiz Hediye PaketiBenzer Ürünler