₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺69,00 KDV Dahil
₺89,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺429,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
₺369,90 KDV Dahil
₺400,90 KDV Dahil
₺599,90 KDV Dahil
₺659,90 KDV Dahil
₺379,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺599,90 KDV Dahil
₺699,90 KDV Dahil

Avukat Hediyeleri & Avukat Bürosuna Hediye

 

Avukat Hediyeleri & Hukuk Temalı Hediyeler

 

Hepimiz hayatımız boyunca adaletsizliklere uğramış ve bu adaletsizliklerle başa çıkmaya çalışmışızdır. İşte bu yolda yanımızda bize yol gösteren, bizi savunan özel insanlardır avukatlar. Avukatlar meslekleri itibariyle hepimizin gözünde adaleti, hukuku, eşitliği temsil etmektedir. Mesleklerini layıkıyla yerine getiren, adaleti ve hukuku savunan avukatlarımız olmasa birçok adaletsiz ve adil olmayan olayın başrollerinde olabiliriz. Davanızda sizi savunan, arkanızda duran avukatınıza teşekkür edebilmek veya meslek hayatına yeni başlayacak olan avukat sevdiklerinizi bu yolda teşvik etmek ve desteklediğinizi göstermek için hukuk temalı hediyeler oldukça iyi bir seçenektir. Yeni avukata hediye alırken hukuk temasını barındıran hediyeler seçilebilir; bu sayede temsil ettikleri adalete vurgu yaparak onları destekleyebilir ve mutlu edebilirsiniz. Yeni avukata hediye almak onu, bu çıktığı yolda hem destekleyecek hem de motive edecektir. 

 

Avukat Ofis Hediyeleri

 

Bir avukatlık ofisine girdiğimizde gözlerimiz ister istemez adalet ve hukuk simgelerini arar. Bunun sebebi avukatların temsil ettiği kavramlardır. Adaleti, hukuku, özgürlüğü temsil eden aksesuarlar ve eşyalar görmek bize oranın bir avukatlık ofisi olduğu hatırlatacaktır. Avukat sevdiklerinizin ofisinin bu konuda geliştirilmesi gerektiğini düşünüyorsanız; avukat aksesuarları almanız onu son derece mutlu edecek ve ofisini zengin gösterecektir. Avukat aksesuarlarının üzerinde hepimizin bildiği hukuk sembollerinin olmasına dikkat etmelisiniz, bu sayede onun mesleğine ne kadar saygı duyduğunuzu belli edebilirsiniz

Avukat Sevgiliye Hediye

 

Hayatınızdaki o özel insan avukatlık yapıyorsa; ona hediye alırken mesleğine de atıfta bulunmanız, yaptığı meslekte onu ne kadar desteklediğinizi ve  ayrıyeten sevdiğinizi gösterecektir. Örneğin; ona üzerinde adalet simgesi bulunan bir avukat kolyesi hediye ederek onu ne kadar çok sevdiğinizi ve desteklediğinizi gösterebilirsiniz. Avukata hediye kalem almak da oldukça iyi bir seçenektir. Meslek hayatları boyunca oldukça sık kalem kullanan avukatlara üzerinde kendi isminin olduğu bir kalem hediye etmek ona özel hissettirecek ve ihtiyacını karşılayacaktır. Hediyeler arasında kararsız kaldıysanız; avukat hediye seti oluşturarak, hediyelerinizi çeşitlendirebilirsiniz. 

 

Avukatlar Gününe Özel Hediyeler

 

Avukatlar Günü yaklaşıyor ve siz ne alacağınız bilmiyorsanız; doğru adrestesiniz. Hediyerengi.com’da birbirinden farklı ve özel avukat hediyeleri ve avukat hediye seti bulunmaktadır. Avukatlara özel hediyeler seçeneğinden size en uygun olanını seçebilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Davanızda sizi savunan veya meslek hayatına henüz adım atmış avukatlara hediye almak için, avukatlar günü oldukça bir iyi seçenektir. Bayan avukat hediyeleri arıyorsanız; avukat aksesuarları sizin için doğru tercih olabilir veya avukat kolyesi oldukça şık ve mesleğini vurgulayan bir diğer seçenek olabilir. Siz bu iki veya daha çok hediyeyi birleştirmek istiyorsanız avukat hediye seti oluşturabilir sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. 

 

Avukata hediye ne alınır?

 

Avukata hediye alırken onun özel zevklerini ve ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurmalıyız. Bu sayede hediyemiz sevdiklerimizi daha çok mutlu edecektir. Örneğin; yeni avukata hediye alırken ismine özel masaüstü isimlik hediyenizi hem onu mutlu edecek hem de bir ihtiyacını giderecektir. Zaman zaman uzun saatler boyunca çalışmak zorunda olan avukatlarımız, kahveye ihtiyaç duyacaktır. Bu noktadan yola çıkarak isme özel veya adalet simgeli kupa hediyesi oldukça doğru bir tercih olabilir. Avukata doğum günü hediyesi alırken de hediyelerimizde avukatlık mesleğiyle ilgili simgeler, yazılar bulundurmak onu meslek hayatında da takdir ettiğimizi göstererek mutlu edecektir. Bunun için avukat aksesuarları olmak oldukça yerinde bir seçenektir. Avukat aksesuarları, bayan avukat hediyeleri arasında da oldukça popülerdir.

 

Avukatlar günü ne zaman?

 

Avukatlar günü nisan ayının 5.gününde kutlanmaktadır. 5 Nisan Avukatlar Günü’nde siz de avukatınıza, avukat sevdiklerinize hediye alarak onları mutlu edebilirsiniz. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR