₺449,90 KDV Dahil
₺549,90 KDV Dahil
₺699,00 KDV Dahil
₺799,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
₺1.199,90 KDV Dahil
₺1.599,90 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺449,00 KDV Dahil
₺1.099,90 KDV Dahil
₺1.399,90 KDV Dahil

Kişiye Özel Cüzdan & İsme Özel Cüzdan

Önemli kartlarımızı, paralarımızı bir arada ve düzenli olarak tutmamızı sağlayan cüzdanlar, çantalarımızın ve ceplerimizin vazgeçilmez eşyalarındandır. Birçoğumuzun dışarı çıkarken olmazsa olmaz listesinde mutlaka cüzdan vardır. Kredi kartları, paralar önemli ve değerli birçok eşyanın içinde bulunduğu cüzdanlar aynı zamanda çok şık ve stil eşyalar arasındadır. Cüzdanlara tarzımızı yansıtabilir onları oldukça şık eşyalar haline getirebiliriz. Bunun yanı sıra oldukça sıradan ve klasik modelleri tercih eden büyük bir çoğunluk hala bulunmaktadır. İşte bu büyük çoğunluktan isme özel kartlık ve isme özel deri cüzdan sayesinde kolaylıkla sıyrılabilirsiniz. İsme özel kartlık sayesinde, kartlığınız diğer kartlıklardan kolaylıkla ayrılacak ve biricik olacaktır. Deri materyali birçok farklı desende ve baskıda karşımıza çıkmaktadır fakat klasik deri cüzdanlar hala popülerliğini koruyan ürünler arasındadır. İsme özel deri cüzdan sayesinde bu klasik modelleri sadece size özel kılmanız son derece kolay. İsme özel deri cüzdan sayesinde klasik eşyalarınıza yeni bir hava katabilirsiniz.

İsimli Cüzdan Çakmak Seti

Son derece önemli eşyalar arasında olan cüzdanlar oldukça iyi hediye seçenekleri arasındadırlar. İsimli cüzdan seti ise bu hediyeyi zenginleştirmenin en güzel yollarından birisidir. İsimli cüzdan setinin içinde dilerseniz kalem, çakmak, tespih gibi seçenekleri kullanabilir ve hediyenizi çeşitlendirebilirsiniz. Kişiye özel cüzdan arıyorsanız ve hediyenizi daha da genişletmek istiyorsanız içerisinde cüzdan ve çakmak bulunan kişiye özel cüzdan çakmak seti aradığınız hediye olabilir. Kişiye özel cüzdan çakmak seti hediyesi sayesinde sevdiklerinize birden çok hediye verebilir ve mutluluklarını katlayabilirsiniz.

İsme Özel Bayan Cüzdan & İsme Özel Bayan Cüzdan Modelleri

İsme özel bayan cüzdanları değişik renk ve fiyatlarla karşımıza çıkmaktadır. Üzerinde isim yazmasıyla ön plana çıkan isme özel bayan cüzdan modeli en popüler ürünler arasında yerini almaktadır. İsme özel bayan cüzdan modelleri farklı renk seçenekleriyle de çeşitlenmektedir. Bu noktada hediye alacağımız kişinin zevklerini biliyor olmamız son derece önemlidir. Bu sayede doğru cüzdanı seçmek çok daha kolay olacaktır. İsme özel deri cüzdanlar; renk, isim gibi özellikler sayesinde kolaylıkla kişiselleştirilmiş cüzdan haline getirilebilirler. İsme özel bayan cüzdan gibi hediyeler ilginizi çekiyorsa; kişiye özel hediyeler kategorimizdeki benzersiz hediyelere göz atmanızı tavsiye ederiz.

Hediye Cüzdan Erkek

Erkekler çoğunlukla kadınlar kadar çanta taşıma alışkanlığına sahip değillerdir. Bu yüzden cüzdan taşımayı tercih ederler. Erkek cüzdanları ise oldukça klasik modellerde ve renklerde karşımıza çıkmaktadır. Siz de bu klasikleşmiş cüzdanların dışına çıkarak sevdiklerinize kişiye özel erkek cüzdan hediye edebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Erkek cüzdan isimli olduğunda çok daha şık gözükecek ve kaybolma oranları da oldukça düşecektir. Dilerseniz bu hediyeyi zenginleştirerek onları kişiye özel cüzdan çakmak seti, kişiye özel kemer cüzdan seti haline getirebilirsiniz.

Kişiye özel cüzdan çakmak seti fiyatları nelerdir?

Kişiye özel cüzdan çakmak seti fiyatları farklılık göstermektedir. Hediyerengi.com’da her bütçeye uygun kişiye özel cüzdan çakmak seti bulunmaktadır. Sitemizde bulunan fiyat aralığı seçeneğini kullanarak bütçe sınırlarınızı belirtebilir ve size en uygun hediyeyi kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

Kişiye özel cüzdan seti modelleri nelerdir?

Kişiye özel cüzdan seti modellerimiz farklılık göstermektedir. Setin içerisine ekleyebileceğiniz birden çok seçenek sayesinde kişiye özel cüzdan seti hediyenizi oldukça zengin hediyeler haline getirebilirsiniz. Örneğin; kişiye özel erkek cüzdan alıyorsanız ve bunu kemerle zenginleştirmek istiyorsanız, kişiye özel kemer cüzdan setini tercih edebilirsiniz. Setinizin içerisinde kemer değil de cüzdan bulunsun istiyorsanız; kişiye özel cüzdan çakmak seti sizin için daha doğru bir seçenek olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR