Kar Küresi Hediye | Kar Küresi Fiyatları

 

 

Kar Küresi Çeşitleri ve Fiyatları

Kar küreleri geçmişte sınırlı modellere karşımıza çıkmaktaydı, fakat Hediyerengi.com birbirinden farklı çeşit, tema, özelliklerle ile bu seçenekleri sizin için oldukça zenginleştirdi. Müzikli kar küresi, ışıklı kar küresi, resimli kar küresi, dönen kar küresi, Küçük Prens kar küresi, Harry Potter kar küresi gibi birbirinden farklı çeşit sitemizde sizleri bekliyor. Siz de bu seçeneklerden sevdiğinize en uygun olanını seçebilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Kar küresi fiyatları herkesin bütçesine hitap eder niteliktedir, sitemizden en ucuz kar küresi fiyatlarına ulaşabilirsiniz!

 

Kar Küresi Hediye

Kar küresi hediyesi modası geçmeyen hediyeler arasında yerini almış bir hediye seçeneğidir. Sevdiğiniz insanlara kar küresi hediye almak onları sevindirecektir. Kar küresi çağrıştırdığı yılbaşı teması ile çok güzel bir yılbaşı hediyesi olmaya da adaydır. Yılbaşı dışında diğer özel günlerde de ışıklı kar küresi, müzikli kar küresi, resimli kar küresi gibi seçeneklerden en çok beğendiğinizi seçerek sevdiklerinize bu güzel ve klasik hediyeyi armağan edebilirsiniz. Küçük kar küresi veya orta boy kar küresi seçeneklerinde beğendiğiniz birden çok kar küresi varsa; bunları kar küresi seti haline getirerek hediyenizi daha da zenginleştirebilirsiniz. Kar küresi hediyeniz kalıcı bir hediye olacaktır, bu sayede sevdikleriniz kar küresi hediyenize her baktığınızda mutlu olacak ve sizi hatırlayacaktır.

 

 Kar Küresi Fiyatları

Kar küresi hediyesinin fiyatları kişinin bütçesine göre değişkenlik gösterebilir. Özellikle birden çok kişiye hediye alırken bütçemizi düşünmemiz bizim için iyi olacaktır. Hediyerengi.com’da her bütçeye hitap eden kar küresi çeşitleri ve kar küresi fiyatlarına ulaşabilirsiniz. En ucuz kar küresi hediyeliğinizi sitemizden edinebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Bütçenize uygun fiyatları görmek için filtreleme bölümündeki fiyat aralığı seçeneğini kullanarak aradığınız en ucuz kar küresi hediyeliğine sahip olabilirsiniz. 

 

Kar Küresi Çeşitleri 

Hediyerengi.com’da birbirinden değişik renge, boyuta, temaya ait kar küresi bulunmaktadır. Küçük kar küresi, orta boy karesi, büyük kar küresi gibi boyut seçeneklerimiz mevcuttur. İstediğiniz boyutu seçtikten sonra gelin diğer çeşitlere birlikte bakalım. Hediyenizin güzel melodilerle daha da anlamlı olmasını istiyorsanız; müzikli kar küresi seçeneğimiz tam size göre. Hediyem karanlıkta da gözüksün diyorsanız; ışıklı kar küresi seçeneği sizi memnun edecektir. Sevdiklerinizle beraber çekilmiş bir fotoğrafın kar küresinin o romantik ortamında olmasını isterseniz; resimli kar küresi seçeneği sizin için güzel bir hediye olabilir. İsme özel olmasını istiyorsanız; isme özel kar küresi opsiyonumuz da bulunmaktadır. Kar küresinin içerisinde bulunan figürlerin hareket ederek daha güzel bir görsellik sağlamasını istiyorsanız; dönen kar küresi seçeneği sizi beklemekte. Hediye alacağınız kişinin sevdiği karakterleri kar küresi hediyenizle birleştirebilirsiniz, Harry Potter kar küresi ve Küçük Prens kar küresi bunlara örnek olabilir.

 

Kar küresi boyutları nedir?

Kar küresi hediye seçeneklerimizin boyutları değişiklik göstermektedir. Hediye alacağınız kişinin zevk ve tercihlerine en uygun olanını seçerek onları mutlu edebilirsiniz. Hediyelik kar küresi boyutlarımızdan bazıları şu şekilde: 15x11, 12x8, 15x10, 9x7, 16x11, 16x16, 15x8. Ürün özellikleri kısmından; ürünün özellikleri, ebatları, paket içeriği gibi detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

Hediye kar küresi almanın anlamı nedir?

Kar küresi hediyesinin birçok anlamı vardır. Kar küresi hediyesi almanız karşınızdaki kişiyle olan ilişkinizi ne kadar önemsediğinizi ve ince ruhlu birisi olduğunuzu anlatır. Sevgiliye kar küresi alırken, müzikli kar küresi tercih etmek hediyenizi daha da anlamlı kılmaya yardımcı olacaktır. Kalıcı bir hediye olması ise bu güzel anlamları her zaman korumasını ve hatırlatmasını sağlayacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR