₺199,00 KDV Dahil
₺229,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil

Müzik Kutusu Hediye | Müzik Kutusu Fiyatları

Bazı hediyeler yıllar geçse de popülerliğini asla kaybetmez. İşte, müzik kutusu hediyesi bu listede ilk sıralarda yer almaktadır. Müzik kutusu şimdilerde bize nostalji yaşatan bir hediye olarak da ön plana çıkmaktadır. Müzik kutuları sadece müzik çalmakla kalmaz, çok güzel aksesuarlardır da aynı zamanda. Siz de sevdiklerinize hediye müzik kutusu almak veya özel müzik kutusu yaptırmak istiyorsanız; doğru yerdesiniz! Hediyerengi.com’da müzik kutusu çeşitleri sizleri bekliyor. Küçük müzik kutusu, resimli müzik kutusu, ahşap müzik kutusu, vintage müzik kutusu ve çok daha fazlası sevdiklerinizi mutlu etmek için sizi bekliyor. Müzik kutusu satın almak istiyorsanız aralarından sevdiklerinizin en çok beğeneceği modeli seçerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Müzik kutusu hediyesi ne hediye alacağını bilemeyenler için de oldukça iyi bir hediye seçeneğidir. Müzik kutusu çeşitleri küçükten büyüğe herkesin beğenisini kazanmış bir hediye olduğu için ne alacağım diye düşünen insanlar için oldukça kurtarıcı olacaktır.

İstediğim Müziği Çalan Müzik Kutusu

Müzik kutuları geçmişten günümüze o bilindik melodileri ve şarkıları duyduğumuz kutulardır. Siz eğer bu durumu değiştirmek ve istediğin şarkıyı çalan müzik kutusu hediyesine sahip olmak istiyorsanız; sizler için de birçok seçeneğimiz mevcut. İstediğin şarkıyı çalan müzik kutusu hediyeniz sayesinde sevdiklerinizi şaşırtabilir ve mutlu edebilirsiniz. Klasik müzik kutularından, özel müzik kutusu yaptırmak fikriyle kolayca sıyrılabilirsiniz.

Kişiye Özel Müzik Kutusu

Kişiye özel müzik kutusu satın alırken öncelikle önem vermemiz gereken şey, kişinin zevkleridir. Örneğin; nostaljiden hoşlanan birine vintage müzik kutusu almak doğru bir seçenek olacaktır. Müzik kutusu çeşitlerimiz arasından seçim yaptıktan sonra hediyenizin üzerine beraber çekildiğiniz bir fotoğrafı koyarak onu resimli müzik kutusu haline de getirebilirsiniz. Bunların dışında özel müzik kutusu yaptırmak istiyorsanız; sizin için de seçeneklerimiz mevcut. Hediye alacağınız kişinin hoşlanacağını düşündüğünüz renk, boyut, figür ve temalara uygun müzik kutusu çeşitlerimiz sizleri bekliyor. Hediyenizin bir raf veya küçük bir masa üzerinde kullanılacağını düşünüyorsanız, küçük müzik kutusu seçeneğimiz de mevcuttur.

Müzik Kutusu Fiyatları

Müzik kutusu fiyatları değişkenlik göstermektedir. Hediyerengi.com’da her bütçeye uygun ahşap müzik kutusu, vintage müzik kutusu, resimli müzik kutusu, küçük müzik kutusu bulunmaktadır. Uygun fiyatlı müzik kutusu çeşitlerimizi sitemizden görüntüleyebilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Filtreleme seçeneğimizi kullanarak kendi bütçe aralığınıza uygun müzik kutularını görüntüleyebilirsiniz. Sitemize üye olarak kampanyanlardan da kolaylıkla haberdar olabilirsiniz. 

Müzik kutusuna nasıl müzik yüklenir?

Müzik kutuları ne kadar nostaljik hediyeler olarak değerlendirilse de günümüzde oldukça modernleşmişlerdir. Örneğin; müzik kutunuzun bölmeleri sayesinde eşya saklayabilir ve düzenleyebilirsiniz. Özel müzik kutusu yaptırmak istiyorsanız müzik yükleyebilme seçeneği hediyenizi daha da özellikli ve orijinal kılacaktır. Müzik kutularına müzik yüklemek genellikle iki yolla olur. Bunlardan birincisi; usb kablosu aracılığıyla olandır. Usb kablosu sayesinde bağladığınız cihaz üzerinden seçtiğiniz müzikleri kolaylıkla yükleyebilirsiniz. İkinci seçenek ise; usb bellek yardımıyla müzik yüklemektir. Bu yolda ise; usb cihazına daha önceden yüklediğiniz müzikleri müzik kutusuna kolaylıkla aktarabilir ve istediğiniz müziği dinleyebilirsiniz.

Müzik kutusu müziği değiştirme nasıl olur? 

Müzik kutuları uzun yıllardır hayatımızda olan hediyelik ve dekoratif eşyalardandır. Bu yüzden çoğunluğu hala eski prensipler üzerinden çalışmaktadır. Bu prensiplere bağlı müzik kutularından müziğin değişmesi için mevcut çalan şarkının bitmesini beklemek zorundayız. Eski prensibe dayalı müzik kutularında bir diskten ve dönerlilerden yardım alınır. Müziği değiştirmek için ise diski değiştirmek sizin için iyi bir seçenek olabilir. Günümüzde müzik yüklenebilen müzik kutuları sayesinde bunların hiçbiri ile uğraşmadan dilediğiniz müziği dinlemeniz de mümkün.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR