₺199,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
₺599,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
₺999,00 KDV Dahil
₺1.199,00 KDV Dahil
₺999,00 KDV Dahil
₺1.199,00 KDV Dahil
₺999,00 KDV Dahil
₺1.199,00 KDV Dahil
₺999,00 KDV Dahil
₺1.199,00 KDV Dahil
₺999,00 KDV Dahil
₺1.199,00 KDV Dahil
₺999,00 KDV Dahil
₺1.199,00 KDV Dahil
₺999,00 KDV Dahil
₺1.199,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil

İsme Özel Çakmak & Kişiye Özel Çakmak

Annenize, babanıza, eşinize, sevgilinize özetle sevdiklerinize özel günlerinde her baktığında sizi hatırlatacak ve ömrü boyunca kullanabileceği bir hediye almayı planlıyorsanız; kişiye özel çakmak hediyesi sizin için çok güzel bir seçenek olacaktır. Kişiye ve isme özel çakmak modellerimizi görmek için kişiye özel hediyeler kategorisinden isme özel çakmaklar sayfasını ziyaret edebilir, hediyelik çakmak ve tasarım çakmaklar hakkında fikir edinebilirsiniz. Hediyerengi.com’da erkek çakmaklarından, müzikli çakmaklara birçok çeşitte tasarım çakmakları kolayca ve hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.

 

Hediyelik çakmak almaya karar verdikten sonra bu hediyeyi güzelleştirebileceğiniz en güzel seçenek; hediyelik çakmak hediyenizi kişiye özel çakmak haline getirmek olacaktır. Kişiye özel çakmak hediyenizin üzerine hediyeyi alacağınız kişinin adını, soyadını hatta aranızda kullandığınız bir kelimeyi, varsa lakabını yazdırarak sevdiklerinizin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Çakmak Modelleri ve Çeşitleri

 

Hediyerengi.com’da birden çok çeşitte ve modelde hediyelik çakmak seçeneği bulunmaktadır. Yanış şekilleri ve çakmak boyutları da değişiklik göstermektedir. İnce çakmaktan, kapaklı çakmaklara, dekoratif tasarım çakmaklara, rüzgarda sönmemesini istiyorsanız rüzgar çakmaklarına ve çok daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz. Bunlardan bazıları; jobon çakmak, honest çakmak, promise çakmak, muhtar çakmağı, pürmüz alevli çakmak, clipper çakmak, lotus çakmak ve daha birçok çeşit ve modeli bulabilirsiniz. Özel olarak erkek çakmakları arıyorsanız birden çok hediyelik ve özel tasarım erkek çakmaklarımız sizlere hitap edebilir.

 

Sadece isme özel ve kişiye özel çakmakla olmaz diyorsanız; çakmak seti opsiyonlarımız tam size göre. İçinde USB, not defteri, tespih, cüzdan, çakmak gazı, kartlık bulunan çakmak seti seçeneklerimiz hediyenizi zenginleştirmek için sizleri bekliyor.

 

Hediyelik & Özel Tasarım Çakmak

 

Çakmaklar; bakkallarda, marketlerde kısacası günlük hayatımızda sıklıkla uğradığımız yerlerde karşımıza çıkmaktadır. Fakat siz bu basit çakmakların üstüne çıkıp bunu hediyelik ve özel tasarım çakmaklara dönüştürmek istemez misiniz? Cevabınız evet ise, doğru adresteniz. Hediyerengi.com’da bulunan birçok tasarım çakmaklardan edinebilir hatta bu hediyelik çakmaklarınızın üzerine sevdiklerinizin ismini yazdırarak bu çakmakları sadece onlara özel tasarım çakmaklara dönüştürebilirsiniz. Hediyelik ve özel tasarım çakmak fiyatları kişinin bütçesine göre değişiklik göstermektedir. Çakmak dediğin ucuz olmalı diyorsanız ucuz çakmaklarımıza da göz atabilirsiniz. Eğer özel tasarım çakmak hediyenize bir şeyler daha eklemek istiyorsanız müzikli çakmaklarımız sizin için iyi bir seçenek olabilir. 

 

Çakmak Markaları

 

Aradığınız çakmak markaları ve çok daha fazlası Hediyerengi.com’da. Bünyemizde bulunduruğumuz çakmak markaları ise şöyle; Clipper, Honest, Jobon, Lotus, Pierre Cardin, Promise, U.S. Polo Assn, Vekar Deri, Vindiesel, Zenga. Bu markaların yanı sıra Hediyerengi’ne ait isme özel ve kişiye özel hediyelik çakmaklar da sizi bekliyor!

 

Kişiye Özel Çakmak Alırken Nelere Dikkat Edilir?

 

Kişiye özel çakmak alırken hediyenin alınacağı kişinin kullanım ve özel zevklerine dikkat etmek faydalı olacaktır. İnce çakmak mı, kapaklı çakmak mı tercih ettiği yoksa klasik çakmak taşlı çakmaklardan mı hoşlandığı, hangi rengi daha çok sevdiği, rüzgar çakmağı mı yoksa pürmüz ateşli çakmak mı sevdiği son derece önemlidir. Eğer bu seçeneklerin arasından hangisini seçeceğimizi biliyorsak hediyemizin etkili olma oranı o kadar yüksek olacaktır.

 

En Kullanışlı Çakmak Modeli Hangisidir?

 

Günlük hayatta pratiklik ve hemen ateşlemek için en kullanışlı model klasik çakmak taşlı çakmak olarak değerlendirilebilir, fakat bu soruya genel bir cevap verirken kişinin tercihleri ve zevkleri çok daha etkili olacaktır.

Örneğin; açık havada çalışan birisi için rüzgar çakmağı modeli en kullanışlı çakmak modeli olacaktır. Tekstil, sanayi ve benzeri alanlarda çalışan birisi için ise pürmüz alevli çakmak hem işini hem de günlük hayatını kolaylaştıracaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR