₺379,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺999,00 KDV Dahil
₺1.199,00 KDV Dahil
₺599,90 KDV Dahil
₺699,00 KDV Dahil
₺799,90 KDV Dahil
₺999,90 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺379,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺149,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺229,90 KDV Dahil

Mimar Hediyeleri

Mimarlar özellikle meslek hayatlarında değişik bakış açıları ve tasarım zekaları ile ön plana çıkmaktadır. Bu oldukça değişik bakış açısına sahip meslek grubuna hediye alırken kafamızın karışması oldukça doğaldır. Hediyerengi.com'da bulunun birbirinden farklı tasarım ve kişiye özel mimar hediyeleri sizleri bekliyor! Mimar hediyeleri alırken hediyemizin tasarımına ve karşımızdaki kişinin zevklerini göz önünde bulundurmalıyız. Mimar hediyeleri alırken, hediyemizin mimarlık mesleğine vurgu yapması, onu ve onun mesleğini ne kadar önemsediğimizi karşı tarafa hissettirecek ve mutlu edecektir. Mimar için hediyelerimize göz atmanız size yeni fikirler verecek ve aradığınız mimar temalı hediyeye kavuşmanızı hızlandıracaktır. Mimar için hediye alırken alacağınız hediyenin ofisinde mi yoksa özel hayatında mı kullanılacağı sorusuna da doğru yanıt vermeniz oldukça önemlidir. 

Mimar Ofis Hediyeleri

Mimarlar meslekleri gereği iş hayatlarının oldukça büyük bir kısmını ofislerinde çizim yapmakla geçirmektedir. Mimar hediyeleri alırken onlara her zaman ofislerinde kullanabileceği hediyeler almak onları mutlu edecek ve her gördüğünde, kullandığında ona sizi hatırlatacaktır. Mimar ofis hediyeleri, onların ofislerinin eksiklerinden veya ofiste kullanmayı sevdikleri eşyalardan olabilir. Mimar temalı hediyelerimiz sevdiklerinizin ofislerinde yerlerini almak için sizi bekliyor. Mimar hediyeleri alırken onların günlük meslek hayatlarında kullandıkları eşyaları düşünebiliriz. Örneğin; her gün kullanabileceği kişiye özel kalem ve kişiye özel defter seçenekleri meslek hayatlarında onlara fayda sağlayacağı gibi, kişiye özel oluşu ona özel hissettirecektir. Kişiye özel kalem seçeneğinin yanı sıra mesleğine vurgu yapmak istiyorsanız; mimar kalemleri seçeneği tam size göre. Mimar ofis hediyeleri sevdiklerimizin ihtiyaçlarını gidermek ve onları ne kadar sevdiğimizi anlatmak için doğru tercih olacaktır. 

Mimar Sevgiliye Hediye

Hayatınızdaki o özel kişi eğer mimarsa ona mimar temalı hediyeler almanız, hem onu ne kadar çok sevdiğinizi hem de onun mesleğini ne kadar takdir ettiğinizi ona gösterecektir. Mimar sevgiliye hediye alırken hediyemizin tasarım veya kişiye özel olması onu daha da mutlu edecektir. Mimar sevgiliye hediye alırken bunlara dikkat etmemiz hediyemizin etkili olması için son derece önemli noktalardır.

Mimar Arkadaşa Hediye

Eğer arkadaşınıza hediye almak istiyorsanız ve arkadaşınız mimar ise; mimar temalı hediyeler sizin için oldukça uygun seçenekler arasındadır. Mimar hediyeleri almak onları hem mesleki hem duygusal olarak oldukça tatmin edecektir. Architect hediyeleri olarak da bilinen mimar hediyeleri ve mimar temalı hediyelerimizi sitemizde bulabilir, kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Mimar için hediye alırken onun neyi sevdiği sorusuna doğru yanıt vermek işimizi oldukça kolaylaştıracaktır. Örneğin; kahve içmeyi seven bir mimar arkadaşımıza üzerinde mesleğinin ve adının olduğu bir kupa almak onu oldukça mutlu edecektir.

Bir mimara ne hediye alınır?

Bir mimara ofisinde her zaman kullanabileceği ve ona sizi hatırlatacak mimar ofis hediyeleri alabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin zevkleri bu noktada oldukça önemlidir. İş hayatında oldukça sık kullanılan kalemleri, kişiye özel bir hale getirerek mimar temalı hediye seçeneğine dönüştürebilirsiniz. Mimar hediyeleri alırken sevdiklerimizin zevk ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak bize oldukça yardımcı olacaktır. Architect hediyeleri olarak da bilinen mimar hediyelerimiz sevdiklerinizi mutlu etmek için sizleri bekliyor.

İç mimara alınacak hediyeler?

İç mimara hediye alırken öncelikle onun günlük iş hayatını ve daha sonra özel yaşamını göz önünde bulundurmalıyız. Bu noktada onun iş ve özel yaşamına uygun mimar hediyeleri almamız onu son derece mutlu edecektir. İç mimar ofis hediyeleri onun ofis ihtiyaçlarını karşılamasının yanı sıra her baktığında aklına sizi getirecek ve mutlu edecektir. 


 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR