₺199,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺189,00 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺179,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺299,90 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
₺299,00 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil

İsme Özel Flash Bellek & Kişiye Özel Flash Bellek

Günümüzde birçok depolama seçeneği bulunmaktadır, fakat bu seçenekler arasında hala en popüleri ve en çok tercih edileni usb flash belleklerdir. Telefonlarımız fazla veriden dolayı bir süre sonra yavaşlamaya başlamaktadır, bu durumu bilgisayarlarımızda da gözlemleriz. Özellikle hafızası arttırılmayan bir telefon kullanıyorsanız; usb flash bellerler sizin için kurtarıcı olacaktır. Usb flash bellekler sayesinde yedeklemek istediğiniz veya saklamak-depolamak istediğiniz dosyalara kolaylıkla yer bulabilirsiniz. Bu sayede kullandığınız hem kullandığınız teknolojik cihazlarda bellek problemi yaşamamış hem de daha fazla depolama alanına sahip olmuş olacaksınız. Oldukça popüler olan flash bellekler ise belirli renk ve modellerde karşımıza çıkmaktadır. Siz bu klasik model ve renk seçeneklerinden sıkıldıysanız ve farklı bir şey arıyorsanız; doğru yerdesiniz! Hediyerengi.com sayesinden flash belleklerinizin üzerine isim yazdırarak kolaylıkla isme özel flash bellek sahibi olabilirsiniz. Kişiye özel flash bellekler sayesinden diğer flash belleklerden size ait olanı kolaylıkla ayırt edebilirsiniz. 

Usb Anahtarlık

Usb’ler model olarak küçük eşyalardandır. Bu sayede hem kolay taşınabilir hem de kolaylıkla kaybedilebilirler. Usb’nizi günlük hayatta sıklıkla kullandığınız anahtarlarınıza, anahtarlık olarak kullanabilir ve bu sayede kaybetme riskini oldukça düşürmüş olursunuz. Anahtarlık modeli oldukça iyi bir hediyelik flash bellek olarak da karşımıza çıkar. Sıklıkla eşyalarını kaybettiğini bildiğiniz sevdiklerinize anahtarlık şekilde hediyelik flash bellek alarak bu kayıpların önüne geçerek onları mutlu edebilirsiniz. Usb anahtarlık sayesinde hem anatarlıklarınızı şekillendirebilir hem de usb taşıma düşüncesinden kurtulmuş olursunuz. Usb anahtarlığınız sayesinde, usb’niz gittiğiniz her yerde sizinle!

Metal Flash Bellek

Flash bellekler plastik malzemelerden de üretilebilmektedir, fakat plastik gibi malzemelerin dayanıklı olmamasından ötürü flash bellekleriniz kolaylıkla zarar görebilir hatta kırılabilir. Bu yüzden depoladığınız dosyalarınızı da kaybedebilirsiniz. Bunun önüne geçebilmek ve flash belleklerinizi uzun süre kullanabilmek için metal flash bellekleri tercih etmeniz doğru olacaktır. Hediyelik flash bellek arıyorsanız da, metal ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Bu sayede hediyelik flash bellekler çok daha uzun süre kullanılabilir. Hediyelik flash bellekler olarak sıklıkla kullanılan başka bir eşyayı da tercih edebilirsiniz, örneğin; kalem. Kişiye özel usb kalem hediyeniz sayesinde kalemin üzerine hem isim yazdırabilir, hem de özel tasarımıyla sevdikleriniz kalemini aynı anda usb olarak kullanabilirler. Kişiye özel usb, oldukça şık ve kullanışlı bir hediyedir. Kişiye özel usb kalemi hediye etmek dışında kendi günlük yaşamınızda da sıklıkla kullanabilirsiniz. 

Kolye Flash Bellek

Flash bellleklerinizi, kişiye özel usb kalem şeklinde kullanabilmeniz dışında onları kolye şeklinde de kullanabilirsiniz. Kolye şeklindeki flash bellekler hem tasarım olarak dikkat çekecektir hem de istediğiniz her yanınızda olacaktır. Kolye flash bellekler özellikle bayan sevdikleriniz için iyi bir hediye alternatifi olabilirler. Kolye flash bellek hediyeniz, aksesuar kullanmaktan hoşlanan sevdikleriniz için hem işlevsel hem de estetik hediyeler olacaklardır. Hediye alacağınız kişi erkekse; kişiye özel usb kalemler ise doğru tercih olacaktır. 

Flash bellek kapasiteleri nelerdir?

Flash bellek kapasiteleri değişkenlik göstermektedir. 8 GB’dan, 16 GB’a birçok seçenek bulunmaktadır. İhtiyacınıza en uygun kapasiteyi ve modeli seçerek kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Usb bellek modelleri nelerdir?

Hediyerengi.com’da birbirinden farklı usb bellek modelleri bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; kişiye özel usb kalem şeklinde flash bellek, çakmak modelinde flash bellek, anahtarlık modelinde flash belleklerdir. Siz de aralarından en beğendiğiniz modeli seçebilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Usb bellek modellerimiz sevdiklerinize hediyelik flash bellek olabileceği gibi sizin kendi kullanımınız için de oldukça işlevsel eşyalardır. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR