₺129,90 KDV Dahil
₺154,90 KDV Dahil
₺349,00 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺169,00 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺119,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺149,00 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺149,00 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺149,00 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺129,00 KDV Dahil
₺199,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺147,88 KDV Dahil
₺109,90 KDV Dahil
₺149,90 KDV Dahil

İsme Özel Anahtarlık & Özel Tasarım Hediye Anahtarlık

Anahtarlar günlük hayatımızda oldukça sık kullandığımız eşyalardandır. İş yerimize girebilmek, arabamızı kullanabilmek hatta evimize girebilmek için anahtarları kullanırız. Günlük hayatımızda bolca kullandığımız bu küçük ama önemli eşyaları daha farklı ve özel bir hale getirmek istemez misiniz? Cevabınız evet ise; doğru adrestesiniz! Hediyerengi.com’da birbirinden farklı ve çeşitli özel tasarım anahtarlık seçeneklerine göz atarak, anahtarlarınızı çok özel parçalar haline getirebilirsiniz. Günlük hayatınızda birden fazla anahtar kullanıyorsanız, her anahtarınıza ve kullanım alanınıza uygun farklı tasarım anahtarlıklarla karışıklıklardan kurtulabilirsiniz. Özel tasarım anahtarlıklar sayesinde, anahtarlarınız bir başkasının anahtarlarından kolaylıkla ayrılır ve size ait olduğu belli olur. Özel tasarım anahtarlıklar kişiliğinizi ve özel ilgi alanlarınızı ortaya çıkartabilmeniz için de oldukça uygun eşyalardır. Sıklıkla kullandığınız anahtarlarınıza, özel tasarım anahtarlık alıp takmanız o eşyanın size ait olduğunu göstermenin en güzel şeklidir. Özel tasarım anahtarlık seçeneklerimizden ayrı olarak özel anahtarlık yaptırmayı düşünüyorsanız; Hediyerengi.com bu noktada da ihtiyaçlarınızı gidermek için yanınızda. 

 

Özel Tasarım Anahtarlık Yaptırma 

Özel tasarım anahtarlık seçeneklerimizi daha da geliştirmek istiyorsanız; özel anahtarlık yaptırma seçeneğimiz tam size göre demektir. Özel tasarım anahtarlıklarınızın üzerine dilediğiniz yazıyı, tarihi, sayıyı yazdırarak onları daha özel bir hale getirebilirsiniz. Bu sayede anahtarlıklarınız tamamen sizi yansıtan bir anahtarlık haline dönüşecektir. Klasikleşen, herkeste gördüğümüz anahtarlıklar arasından bu sayede kolaylıkla sıyrılabilirsiniz. Farklı tasarım anahtarlıklarınızı kullanacağınız alana göre de şekillendirebilirsiniz. Örneğin; spor salonundaki dolabınız için yaptırmak istediğiniz özel tasarım anahtarlıklara dolabınızın numarasını işletmek işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. 

 

Hediye Anahtarlık

Sevdiklerinize özel anahtarlık yaptırmak oldukça orijinal bir hediye seçeneğidir. Sevdiklerinizin günlük hayatında sıkça kullandığı bu eşyayı zevklerine, cinsiyetine, yaşına uygun bir biçimde şekillendirmek onları son derece mutlu edecektir. Kişiye özel anahtarlık hediyenizi seçerken, sevdiklerinizin zevklerini ve tercihlerini göz önünde bulundurmak oldukça yararlı olacaktır. Örneğin; fanatik birine hediye alırken tuttuğu takımın renklerinin bulunduğu bir anahtarlık seçmek; onu ne kadar iyi tanıdığınızı gösterecektir. Kişiye özel hediye anahtarlık hediyesi çiftler içinde oldukça iyi opsiyondur. Sevdiğiniz insanla aynı evi paylaşıyorsanız, veya ileride beraber yaşamanın hayalini kuruyorsanız; ona çiftlere özel anahtarlık seçeneklerimizden beğendiğiniz anahtarı hediye etmeniz son derece romantik bir hareket olacaktır. Çiftlere özel anahtarlıklarımız da birbirini tamamlayan kalpler, figürler olduğu gibi, üstüne birlikteliğinizin tarihini kazıtacabileceğiniz seçenekler bulunmaktadır. Kişiye özel hediye anahtarlık gibi orijinal hediyelerden hoşlanıyorsanız; kişiye özel hediye kategorisindeki diğer hediyeler de hoşunuza gidebilir.

 

Araba Anahtarlığı Kişiye Özel

Araba anahtarları, araba firmaları tarafından bize verilen oldukça klasik tasarıma sahip eşyalardır. Bu klasik eşyalarınızı, özel anahtarlık yaptırma seçeneğini kullanarak oldukça dikkat çekici kılabilirsiniz. Farklı tasarım anahtarlık seçeneklerinden size en uygun olan modeli seçebilir kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Özel tasarım anahtarlıklar sayesinde arabanızın anahtarını kolaylıkla diğerlerinden ayırt edebilir ve sıklıkla kullandığınız bu eşyaya özel zevklerinizi yansıtabilirsiniz. 

Anahtarlık modelleri nelerdir? 

Anahtarlık modelleri kendi içinde birçok seçeneğe ayrılmaktadır. Futbol takımlarının renklerinden figürlere, değişik renk, boyutlarda birçok farklı tasarım anahtarlık modeli bulunmaktadır. Kalpli anahtarlık modellerimiz romantik hediyeleriniz için oldukça iyi bir seçenektir.

Nasıl anahtarlık tasarım olur? 

Anahtarlar ve anahtarlıklar günlük hayatımızda sıklıkla gördüğümüz eşyalardır. Farklı tasarım anahtarlıklar ise farklı ve orijinal görüntüleriyle bu klasik anahtarlıklar arasından kolaylıkla sıyrılır. Üzerinde adınızın veya sizin için önemli bir şeyin yazması onu tasarım anahtarlık haline getirir. Anahtarlık yaptırırken yazıyı belirleyebildiğiniz gibi anahtarlığın rengini gibi detayları da değiştirerek onu daha da özel kılabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR