Kumbara & Kumbara Modelleri 

Kumbaralar uzun yıllardır hayatımızda olan, para biriktirmeye ve tasarruf bilincine sahip olmamızı sağlayan para biriktirme kutularıdır. Kumbaralar uzun yıllardır hayatımızda olduğu için, kumbara diyince hepimizin aklına düz renk, klasik modelli kumbaralar gelmektedir. Hediyerengi.com’da klasik kumbaraların yanı sıra birbirinden güzel ve ilginç kumbara modelleri bulunmaktadır. Sahip olduğumuz kumbara çeşitlerimizden bazıları; açılmayan kumbara, porselen kumbara, metal kumbara, seramik kumbara, kırılan kumbara, dekoratif kumbara, ahşap kumbara, domuz kumbara ve çok daha fazlasıdır. Kumbara modelleri çeşitlilik gösterdiği gibi kumbara fiyatları da çeşitlilik göstermektedir. Hediyerengi.com’da en güzel kumbaraları ve en iyi kumbara fiyatlarını bulabilir, kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. 

Açılmayan Kumbara

Açılmayan kumbaralar uzun vadeli birikim yapmayı düşünenler için oldukça ideal kumbara modelleri arasında yerini almaktadır. Açılmayan kumbaraya sahip olmak, kumbara dolmadığı sürece onu açamayacağımız fikrini bize verir ve para biriktirme bilincimizi, motivasyonumuzu yükseltir. Açılmayan kumbaralar para biriktirme bilincine sahip olması için çocuklar için de oldukça güzel hediyelerdir. Açılmayan kumbara hediyeniz, çocuğunuz, kuzeniniz kısacası küçük sevdiklerinizin için para biriktirmeye başlamak için güzel bir başlangıç noktasıdır. Açılmayan kumbara hediyenizi birbirinden farklı tasarımlarla ve boyutlarla şekillendirebilir ve sevdikleriniz için en uygun hale getirebilirsiniz. Küçük sevdikleriniz için üzerinde sevdiği karakterlerin, figürlerin bulunduğu açılmayan kumbarası hediyesi onu son derece mutlu edecek ve para biriktirmek için heveslendirecektir.

Metal Kumbara

Metal kumbaralar, kumbara modelleri arasında en klasik model olarak yerini almaktadır. Metal kumbaralar güzel görüntüsü ve sağlamlığı sayesinde kumbara modelleri arasında popülerliğini hala korumaktadır. Metal kumbara modelleri açılan ve açılmayan kumbaralar olarak ayrılmaktadır. Metal kumbaranız tasarımına ve temasına göre dekoratif kumbara olarak da kullanabilirsiniz. Açılır kumbaralar uzun sürmesini planlamadığınız birikimleriniz için oldukça idealdir, açılmayan kumbaralar ise size sabretmeyi öğretir ve birikiminizin uzun süreli olmasını sağlar. Böylece para biriktirme alışkanlığı edinir ve isteklerinize maddi olarak kolaylık sağlayabilirsiniz.

İlginç Kumbara

Klasik kumbara modellerinden sıkıldıysanız ve ilginç kumbara modelleri arıyorsanız; doğru yerdesiniz! Hediyerengi.com’da birbirinden değişik boy, tasarım, temaya uygun ilginç kumbara modelleri bulunmaktadır. İlginç kumbaralar kimi zaman gerçek bir kasa görünümünde, kimi zaman bir ATM şeklinde karşımıza çıkmaktadır. İlginç kumbaralar sayesinde, kumbaralar para biriktirmemizi sağlayan kutular olmaktan çıkmıştır. İlginç kumbaralar sayesinde kumbaralarınızı, dekoratif kumbaralar olarak da kullanabilirsiniz. Örneğin; domuz kumbara modeli, raflarınız veya çalışma masanızın üzerinde hem tatlı bir görüntü sağlar hem de para biriktirme motivasyonunu arttırır. Bunun yanı sıra radyo şekilde veya sevdiğiniz hayvan biçimindeki ilginç kumbaralar sizin için oldukça iyi seçenekler olabilir. 

Kumbara çeşitleri nelerdir?

Kumbara çeşitleri kendi aralarında boy, tema, mekanizma gibi seçeneklerle farklılık göstermektedir. Açılmayan kumbara, porselen kumbara, metal kumbara, seramik kumbara, kırılan kumbara, dekoratif kumbara, ahşap kumbara, tasarım kumbara, domuz kumbara gibi kumbara çeşitlerimiz bulunmaktadır. Kendi kullanımınıza en uygun olanı seçtikten sonra kumbaranızı kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Hediyelik kumbara almayı düşünüyorsanız, hediye alacağınız kişinin zevk ve tercihlerini göz önünde bulundurmanız hediyenizi daha kullanışlı ve güzel bir hale getirecektir.

Hangi kumbaralar daha sağlamdır?

Kumbara modelleri arasında seçim yaparken sizin için önemli olan özellik sağlam olmasıysa; metal kumbara ve ahşap kumbara modellerini tercih edebilir. Sağlam olarak nitelendirilen metal malzemesinden elde edilen metal kumbaralar, olası düşmeler ve darbelere en dayanıklı kumbaralar arasında yerini almaktadır. Metal kumbaradan sonra ahşap kumbaraları önerebiliriz. Porselen kumbara veya seramik kumbaralara göre daha dayanıklı olan ahşap kumbara modelleri sizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR