₺189,00 KDV Dahil
₺219,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺296,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺279,00 KDV Dahil

Ahşap Ürünler | Ahşap Hediyelik Eşya

Ahşap Hediyelik

 

İnsanlar şehirlerde yaşamaya başladığından beri doğaya büyük bir özlem duymaktadır. Ahşap eşyalar ise betonarme evlerimizde adeta doğayı bize yeniden hatırlatır. Ahşap eşyalar bu doğal yanlarıyla günümüzde insanların oldukça ilgisini çekmektedir. Ahşap hediyelik eşyalar da aynı şekilde oldukça tercih edilen seçenekler arasındadır. Siz de sevdiklerinize özel günlerinde ahşap hediyelik eşya alarak onları mutlu edebilirsiniz. Ahşap hediyelikler; birçok yapay plastik ve benzeri materyalden oluşan hediyelerden, doğal malzemesi ve doğal görünümüyle bir adım öne çıkmaktadır. Ahşap hediyelikler geçmişten günümüze popülerliğini hiç kaybetmemiştir. Özellikle günümüzde çok daha fazla popüler olmuşlardır. Ahşap hediyelik eşyalar doğal görünümleri ve dayanıklı oluşlarıyla sevdiklerinizi uzun süre mutlu edecek hediyelik eşyalardandır. Ahşap hediyelik eşyalar birçok farklı tasarımla ve alanda karşımıza çıkmaktadır. Siz de hediyerengi.com’da bulunun birbirinden farklı ve özel ahşap hediyelik eşyalara ulaşabilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

 

Sevgiliye Ahşap Hediyeler

 

Sevgilinize özel günlerinde yıllarca kullanabileceği bir materyal olan ahşap hediyelik eşya olmanız onu son derece mutlu edecektir. Günümüzde neredeyse her şeyin plastikten olduğunu düşünürsek, ahşap eşyalar kolaylıkla aralarından sıyrılacaktır. Örneğin; sevgilinize alacağınız ahşap hediyelik mumluk, hem ahşap oluşuyla hem de yaktığınızda oldukça romantik bir atmosfer yaratmasıyla sizin için oldukça iyi bir seçenek olabilir. Sevgilinize ahşap hediyelik kutu alarak da içinde anılarınızı biriktirebilirsiniz. Bunun dışında hediyenizi belirlediyseniz hediyenizi oldukça şık olan ahşap hediyelik kutu içerisinde verebilir. Bu hediyenizi oldukça güzelleştirecektir. Sevgiliniz eğer oyuncaklardan hoşlanıyorsa, ofisinde veya evinde kullanabileceği ahşap oyuncaklardan hediye edebilirsiniz.

 

Kişiye Özel Ahşap Hediyeler

 

Birçok çeşit ahşap hediyelik bulunmaktadır. Eğer ahşap hediyelik eşyanızı kişiye özel ahşap hediyeler haline getirmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Ev/Dekorasyon bölümünde bulanan ahşap eşyalar seçeneğinden, tüm ürünlerimize inceleyebilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Günlük hayatta hepimizin sıklıkla kullandığı anahtar ve anahtarlıkları orijinal ve benzersiz bir hale getirmek isterseniz, ahşap hediyelik anahtarlıklarımız sizi bekliyor. Kişiye özel ahşap hediyelik dışında farklı bir hediyelik arıyorsanız; kişiye özel hediyeler seçeneğinden diğer hediye seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz. 

 

Dekorasyon Hediyeleri

 

Sevdiklerinizin işyerinde, evinde kullanabileceği birçok çeşit ahşap hediyelik seçeneklerimiz bulunmaktadır. Dekoratif hediyelerden hoşlanan sevdiklerinize ofisinde kullanabileceği masa üstü hediyelik eşyalar almanız hem çalıştığı yeri güzelleştirecek hem de her baktığında ona sizi hatırlatacaktır. Küçük ahşap tasarımlardan oluşan ürünlerimiz ise sevdikleriniz rafları süslendirmek ve renklendirmek için oldukça iyi bir seçenektir. Yeni eve çıkan arkadaşlarınıza dekoratif ev hediyesi almak istiyorsanız küçük ahşap tasarımlardan oluşan ahşap hediyeliklerimiz tam size göre. Bu hediyeniz aynı zaman ofis süs eşyaları olarak da kullanılabilirler.

 

Ahşap hediyelik eşya modelleri nelerdir?

 

Birçok ahşap hediyelik eşya çeşidi bulunmaktadır. Sevdiklerinize ahşap hediyelik alırken onun yaşı, ilgi alanları, mesleği gibi sorulara doğru yanıt vermek oldukça önemlidir. İsme özel ahşap tepsili kahve çay fincan setinden, ahşap oyuncaklara, ahşap hediyelik kutuya, ahşap oyuncaklara birbirinden farklı ahşap hediyelik eşya bulunmaktadır. Dekoratif hediyeler arıyorsanız küçük ahşap tasarımlardan oluşan ahşap hediyelik modeli sizi ve sevdiklerinizi mutlu edecektir. 

 

Ahşap hediyelik eşya yapımı nasıldır?

 

Ahşap hediyelik eşya yapımında, öncelikle yapılacak olan hediyeliğe karar vermek gerekir. Örneğin; ahşap hediyelik mumluk yapmaya karar verdiysek, daha sonra boyuta karar vermeliyiz. Daha sonra büyük ahşapları hediyeliğimizin boyutlarına göre kesmeliyiz. Kesilen parçaları kesişin noktalarından tutkal, çivi yardımıyla birbirine monte ettiğimizde hediyeliğimiz neredeyse hazır demektir. Sağlamlık ve yüzey güzelliği için zımpara ve cila işlemlerinden sonra hediyeliğimiz artık hazır demektir.  
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR