₺129,00 KDV Dahil
₺149,00 KDV Dahil
₺49,00 KDV Dahil
₺59,90 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺249,00 KDV Dahil
₺89,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺199,00 KDV Dahil
₺229,00 KDV Dahil
₺399,00 KDV Dahil
₺429,00 KDV Dahil
₺599,90 KDV Dahil
₺659,90 KDV Dahil
₺99,90 KDV Dahil
₺129,90 KDV Dahil
₺399,90 KDV Dahil
₺449,90 KDV Dahil

Biblo Modelleri | Kişiye Özel Biblo

 

Kişiye Özel Biblo

Biblolar birçok insanın iş yerinde, ofisinde, evinde kısacası yaşam alanlarında kullandığı keyifli ve dekoratif süs eşyalarıdır. Bu süs eşyaları çok farklı figürlerde ve materyallerde karşımıza çıkmaktadır. Biblolar hayvan, insan, tarihi kişiliklerin figürleri gibi örneklerle de karşımıza çıkmaktadır. Bibloları daha özel bir hale getirmek için ise Hediyerengi.com’da bulunan kişiye özel biblo seçenekleri sizi aradığınız bibloyla kolayca kavuşturabilir. Biblolar kişinin kendi işyerinde, evinde kullanabileceği gibi çok güzel ve şık hediyeler haline gelebilirler. Hediyelik biblolar sıklıkla tercih edilen hediye çeşitleri arasındadır. Siz de sevdiklerinize özel günlerinde kişiye özel biblo hediye ederek onun yaşam alanına bir katkıda bulunabilir ve kişiye özel biblo hediyeniz ona sizi hatırlatmasını sağlayabilirsiniz.

Küçük Minik Biblolar

Küçük minik biblolar sıklıkla tercih edilen biblo çeşitleri arasındadır. Küçük minik biblolar sevimlilikleriyle dikkat çekmektedir. Küçük minik bibloların kullanım alanları son derece geniştir. Büyük bir salonda da kullanılabileceği gibi küçük bir rafta da kolaylıkla kullanılabilir. Küçük minik biblolar hediyelik biblo olarak da tercih edilebilir. Hediye edeceğimiz kişinin ofisini veya evini hiç görmediysek her yere uyumlu küçük minik bibloları tercih etmemiz son derece doğru olacaktır.

Hediyelik Biblo Modelleri ve Çeşitleri

Sevdiklerimize hediye olarak biblo almaya karar verdikten sonra onun sevebileceği ve kullanabileceği hediyelik biblo seçeneklerine göz atmakta fayda var. Biblolar çeşit, boy, renk, figür olarak kendi içlerinde değişkenlik göstermektedirler. Hediyelik biblonuzun sadece hediye edeceğiniz kişiye özel olmasını istiyorsanız kişiye özel biblo seçeneği tam size göre! Hediye edeceğiniz kişinin hediyelik bibloyu kullanacağı alanın küçük olduğunu biliyorsanız veya hediye edeceğiniz kişi küçük kibar biblolardan hoşlanıyorsa; küçük minik biblolar sizin için doğru seçenek olacaktır. Romantik biblo hediyeniz için ise; ışıklı biblo ve çift biblo seçenekleri sizi ve sevdiğiniz insanı mutlu edecektir. Biblo fiyatları ise kişinin bütçesine göre değişkenlik göstermektedir, sitemizden her fiyat aralığına uygun hediyelik biblo siparişini gönül rahatlığıyla verebilirsiniz.

Ev Hediyesi Biblo

Ev, hepimiz için anlamı yüksek bir mekandır. İş-okul dışında kalan vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz bu özel yeri çok daha özel ve dekoratif bir hale getirmek bizi evimizde daha mutlu hissettirecektir. Bunun yanı sıra yeni eve çıkan arkadaşınızı, sevdikleriniz dekoratif, tasarım biblo hediyenizle mutlu edebilir ve onların evlerine sizden bir parça katabilirsiniz. Ev hediyesi olarak dekoratif biblolar iyi bir tercih olabilir, ev sahibinin orijinalliğe çok önem verdiğini biliyorsanız tasarım biblolar onu mutlu edecektir. Hediyenizin sadece ev sahibine özel olmasını istiyorsanız; kişiye özel biblo seçeneği sizi tatmin edecektir. 

Biblolar Nasıl Kullanılır?

Biblolar evlerde, işyerlerinde neredeyse her yaşam alanında sıklıkla ve rahat bir şekilde kullanılabilecek dekoratif süs eşyalarıdır. Biblolar yaşam alanınızın boş, eksik kaldığını düşündüğünüz anlarda sizin kurtarıcı olacaktır. Biblolar evin temasına, renklerine uygun biçimde dekorasyonu daha güçlü kılmak için kullanılabilir. Böylece eviniz bir bütünlük kazanacak ve siz de her zaman görmekten memnun kalacağınız süs eşyalarına kavuşmak olacaksınız. Dekoratif biblolar daha çok raflar, dolaplar için tercih edildiği gibi, masaüstü biblolar ise daha çok işyerlerinde tercih edilir. 

Salon Dekorasyonunda Biblo Seçimi Nasıl Yapılır?

Salon dekorasyonunda biblo seçimi salonunuzun büyüklüğüne, tasarımına, temasına, duvar renkleri, koltuk ve halı renkleri gibi birçok değişkene bağlıdır. Salonunuza en çok uyacak olan bibloyu bu değişkenlerin hepsini göz önünde bulundurarak karar verebilirsiniz. Çok ışık almayan bir salonda ışıklı biblo seçenekleri sizin için doğru karar olacakken, küçük bir salonda küçük minik biblolar kullanmanız evinizin dekorasyonu için daha doğru bir tercih olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR