Kendin Yap Fotoğraf Albümü | Fotoğraf Defteri

 

Hepimiz en mutlu anlarımızı ölümsüz kılmak için fotoğraf çekeriz. Eskiden baskı fotoğraflarla yetinmek zorundayken, cep telefonlarımız sayesinde baskıya ihtiyaç duymadan dijital ortamlarda kendi fotoğraf arşivlerimizi oluşturabiliyoruz, fakat teknolojik ürünlerin bozulması, hafıza kartlarımızın kaybolması gibi sebeplerle bu arşivleri kolaylıkla kaybedebiliyoruz. Siz fotoğrafları baskı halinde saklamaktan yanaysanız, fotoğraf defteri tam size göre demektir. Fotoğraf defteri sayesinde fotoğraflarınızı düzenli ve şık bir şekilde saklayabilir ve teknolojik sorunlardan dolayı hiçbir zaman fotoğraf arşivlerinizi kaybetmezsiniz. Fotoğraf defteri nostaljik görüntüsüyle raflarınızda şıklıkla yerini alacak ve dekorasyonunuza güzel bir hava katacaktır. Klasik fotoğraf defteri seçeneğinin yanında kendin tasarla fotoğraf albümü ve defter gibi yeni ve oldukça şık gözüken birçok seçenek bulunmaktadır.

 

Kendin Yap Fotoğraf Albümü

Kendin yap anı defteri sayesinde sevdiğiniz fotoğrafları, sayfa içerisinde istediğiniz yere koyabilir ve sayfanın üzerine fotoğrafın çekildiği tarih, kiminle olduğunuz, ne hissettiğiniz gibi detayları kolaylıkla yazabilirsiniz. Kendin tasarla fotoğraf albümü ve defter sayesinde, ölümsüz anlarınızı çok daha güzel ve şık bir biçimde saklayabilirsiniz. Kendin tasarla fotoğraf albümü ve defter sayesinden fotoğraf albümlerinin dışına çıkarak onu bir fotoğraflı hatıra defteri haline getirebilirsiniz. Kendin yap anı defterinden sizden ve sevdiklerinizden yazılar bulunması onu çok daha özel bir hale getirecektir.

Fotoğraf Anı Defteri

Fotoğraf defteri dediğimizde herkesin aklına eski, klasik fotoğraf albümleri gelmektedir. Hediyerengi.com sayesinde artık bu albümlerin dışına çıkma ve ilginç fotoğraf albümleri edinmek çok kolay! Fotoğraf defterinizin üzerine kolaylıkla yazı yazmak, fotoğrafların yerini siz belirlemek istiyorsanız; kendin yap anı defteri tam size göre. Kendin yap anı defteri sayesinde, fotoğraf albümlerini siz yönlendirebilir ve sayfanın istediğiniz yerine kutudan çıkan yapışkanlar sayesinden fotoğraflarınızı yapıştırabilirsiniz. Ayrıyeten sizin dizayn edebildiğiniz bu sayfalar sayesinde fotoğraf albümünüzü, resimli günlük defteri haline getirebilir ve yanına yazılar ekleyebilirsiniz.

Siyah Albüm Defteri

Siyah fotoğraf albümü dıştan görüntüsüyle oldukça asil ve karizmatiktir. Siyah fotoğraf albümü sayesinde rafınıza kolaylıkla yeni bir hava katabilirsiniz. Siyah defter albümünün bir diğer güzel özelliği ise; fotoğraflarınızı diğer albümlere göre çok daha fazla ön plana çıkarmasıdır. Siyah yapraklı albüm defterde fotoğraflarınız çok daha dikkat çekici gözükecek ve üzerine yazdığınız yazılır da çok daha şık gözükecektir. Siyah yapraklı albüm defter klasik olmayan rengi ve görüntüsüyle ilginç fotoğraf albümleri arasında popülerliğini hala korumaktadır. Siyah fotoğraf albümü fotoğraflarınızın yanına iliştireceğiniz defter fotoğraflarını çok daha iyi gösterecek ve bir bütünlük oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

Fotoğraflı Hatıra Defteri

Anılara önem gösteren  ve beraber çok değerli vakitler geçirdiğiniz sevdiklerinize hediye almayı düşünüyorsanız ;sevdiklerinizle çekilmiş güzel fotoğraflarınızdan oluşan bir resimli anı defteri sizin için doğru seçenektir.  Oluşturduğunuz bu anı defteri fotoğraflı halleriyle oldukça güzel gözükecek ve sevdiklerinizi mutlu edecektir. Fotoğraf albümü seçeneğindeyse; siyah fotoğraf albümü, ahşap fotoğraf albümü gibi seçeneklerimiz bulunuyor. Oluşturduğunuz bu fotoğraflı hatıra defteri sayesinde hem sevdiklerinizi mutlu edecek, hem de uzun yıllar anılarınızı güzel bir şekilde saklayabileceksiniz.

Resimli Günlük Defteri

Resimli günlük defteri fotoğraflardan ve yazı yazmaktan hoşlanan kişilerin isteklerini karşılamak için tasarlanmıştır. Resimli anı defteri sayesinde fotoğrafların yanına istediğiniz yazıyı kolaylıkla yazabilir ve ikisini birden oldukça şık bir şekilde saklayabilirsiniz. Resimli anı defteri kendi arşiviniz için kullanmanın dışında oldukça anlamlı bir hediye seçeneği olarak da karşımıza çıkmaktadır. Foto albüm yapmanın dışında, içeriği zenginleştirmek istiyorsanız; resimli anı defteri haline getirdiğiniz albümleri sevdiklerinize hediye verebilir ve onları mutlu edebilirsiniz. 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR