< < Önceki Sayfaya Dön
Litvanya Amberi Damla Kehribar Bebek Dişi Kolye Bileklik Seti

Litvanya Amberi Damla Kehribar Bebek Dişi Kolye Bileklik Seti (PGD0000070813)

Fiyat : ₺600,00(KDV Dahil)

 

 

 

 

Ürün

Kolye Özellikleri

Marka

Pigado Kolye

Kullanılan Taş

Damla Kehribar

Kolye uzunluğu

30-32 ±cm

Boyutları (Yaklaşık)

5 - 7  mm arasında değişir

Ağırlık (Yaklaşık)

3-4 ±gr

  

Ürün

Bebek Bileklik Özellikleri

Marka

Pigado

Kullanılan Maden

Damla Kehribar

Bileklik Boyutu

14 cm

Taş Renk

Siyah

Ağırlık

2,05 gr

 

 

Sertifika : Ürün sertifika ile gönderilmektedir

* %100 ORİJİNAL ÜRÜNDÜR *

 

Kozalaklı ağaçların doğal reçineleşmiş hallerinden meydana gelen kehribar, başta tesbih olmak üzere birçok takı ve aksesuarda kullanılmaktadır. Bunların başında da hepimizin bildiği gibi kehribar tesbihler gelir aslında. Ancak son zamanlarda popüler olan ve özellikle bebekler için tercih edilen bir ürün daha var; kehribar bebek kolyesi.

Kehribar kolyeler, sanıldığı gibi son zamanlarda ortaya çıkan bir ürün değildir. Hem şifalı olması hem de şık durması nedeniyle asırlardır farklı kültürlerde kullanılmıştır. Geçmişte de birçok tıp insanı kehribarı tedavi için kullanmış ve önermiştir. Günümüzde de kullanımı git gide yaygınlaşmaya başlamıştır. Peki nedir bu kehribar kolye? Neden özellikle bebekler için kullanılır?

Kehribar Bebek Kolyenin Bebeklere Faydaları Nelerdir?

Yukarıdaki soruların ortak cevabı şifadır. Kehribar kolyeleri yetişkinler kullansa da daha çok bebekler için tercih edilir. Bebek kehribar kolyelerin bebekler üzerindeki etkisi de bunun en büyük sebebi. Bu kolyelerin bebekler üzerindeki faydalarından kısaca bahsetmek gerekirse;

·         Diş çıkarma döneminde ağrıları azaltır.

·         Yine bu dönemde oluşan salyayı azaltır.

·         Doğal ağrı kesici özelliğine sahiptir.

·         Uykusuzluğa iyi gelir.

·         Ortamda bulunan negatif enerjiyi çeker, pozitif enerjiye çevirir.

·         Bağışıklık sistemine iyi gelir.

·         Nazara karşı iyi bir koruma yöntemi olduğuna inanılır.

Kehribar Bebek Kolyesi Nasıl Kullanılır?

Damla kehribarlardan yapılan kehribar bebek kolyeleri, kehribar diş kolyesi ya da bebek diş kolyesi olarak da bilinir. Özellikle bebeği olan anneler ve babalar tarafından tercih edilir.

Kehribar kolyelerin bebekler için hiçbir yan etkisi yoktur. Ancak yine de bazı noktalarda dikkat edilmesi önerilir. Bu nedenle bebeklere gözetim altında takılmalıdır. Tenle direkt etki ettiği zaman olumlu etkilerini kısa sürede görebilirsiniz.

Kolyeyi uzun süre güneş altında bulundurmanız kolyeye zarar verebilir. Tamamen organik bir ürün olduğu için uzun süre güneş ışığına maruz kalması, kehribarın içinde bulunan nemi kaybetmesine ve çatlamasına sebep olabilir.

Bebek Kehribar Kolye Çeşitleri

Kehribar bebek kolyesi çeşitlerimizin tamamı orijinal damla kehribarlardan üretilmektedir. Aklınızda hiçbir şüphe bulundurmadan gönül rahatlığıyla bebeğinize takabilirsiniz. Damla kehribar bebek kolyelerinin rengi ise taşa göre sarı, süzme sarı, kırmızı, koyu kırmızı olarak değişebilmektedir.

 

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler